Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapjan szerintetek tobbet akar?

Figyelt kérdés

Az oktoberi atszervezesek miatt a titkarsagrol szemelyugyre kerultem, ahol napi kapcsolatom lett az IT reszleggel.

Eddig max.latasbol ismertuk egymast, most viszont napjaban tobbszor kell ilyen-olyan okbol talalkoznunk.

Hiaba tartanak okosnak, parkapcsolati teren nagyon-nagyon buta vagyok, rengetegszer nem veszem eszre a jeleket (nô letemre)..es most nem tudom, hogy belemagyarazom-e a dolgot vagy tetszem neki.

A "jelek":


- ha valamiben segiteni kell, azonnal jon. Keszseges-nagyon.

- sokszor ker segitseget/tanacsot tolem olyan dolgokban, amit egyedul is meg tudna oldani (pl. kiadvanyok esztetikai velemenyezese-ezeket pl. elottem is megoldotta, nem ertem, mi okbol kellek hozza)

- neha rajta kapom, hogy ugy tesz-vesz korulottem (az a tipikus "pasis" kihuzom magam, kicsit dullesztem a mellkasom pozolas -nem tudom nekem szol vagy sem)

- ha bejon az irodaba, sokaig marad es nem csak munkarol beszelgetunk (igaz, tulsagosan mely maganeleti dolgok meg nem kerultek elo) egyedul vagyok az irodaban, igy nem lehet, hogy xy miatt jon.

- ez a nalam maradas az elmult masfel-ket hetben olyan mereteket oltott, hogy tobb kolleganak feltunt (a heten tobbszor elobb kerestek nalam, mint a sajat helyen)

-messengeren kb. naponta beszelunk. Itt igaz, hogy en irom a hosszabb uzeneteket illetve nem beszeljuk at a fel napot, de, ha nem irok neki legkesobb 1-1.5 nap utan keres.

-tobbszor megkerdezte hetvegen milyen programom van stb, de elhivni nem hivott el.

+ 2* ugy tunt haza akar fuvarozni, de nagyon keson esett le. Kb igy kell elkepzelni: "Mivel mesz haza, sokat kellene varnod?"

"dehogy,2 perc es itt a buszom" (es kb. elfutok)


A sajat inkompetenciam mellett az is elbizonytalanit, hogy o az, aki az esetek 80%-ban "lelep". (pl. munka utan beszelgetunk 20-25 percet es indul, mert mennie kell.)


Szerintetek?


2020. jan. 24. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem, ezt csak te képzeled bele
2020. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
87%
Szerintem egyértelműen igen. Én is csináltam hasonlót egy kolleganővel...aztán felmondott XDDD
2020. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

😀 ezeddig 1:1


mentek a zöld mancsok!

2020. jan. 24. 17:49
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Szimpatikus lehetsz neki, de az is lehet hogy ő ilyen stílusban nyomja. Ne éld bele annyira magad, mert nem biztos hogy akar tőled valamit. Mi lenne ha megkérdeznéd tőle face to face? /F/
2020. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha tetszik és nincs akadálya, fogadd a közeledését. Mivel nem adsz visszajelzést feléje, bizonytalanná teszed.
2020. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt!


Pontosan milyen visszajelzèst tudnèk adni?

Mosolygok folyamatosan (önkèntelenül- ö is, amúgy), nèzek rá nagy szemekkel, elözèkeny ès èrdeklödö vagyok..

De kicsit patthelyzetnek èrzem.


Valamelyik nap pl. a nagy beszèlgetès közben egyszer csak elhallgattunk ès a furcsa feszültsègben vagy fèl percig csak hallgattunk. Ott allt mellettem, gyorsan leult az asztal masik oldalanlevo szekbe.

Nem tudtuk, tudtam lereagàlni.


Elèg szerencsètlen vagyok, valószínűleg ö is az.


Szóval, hogy kell pozitív jeleket adva reagàlni?

Nökent ez nagyon ciki nekem, hiaba vagyok 28+, összesen 1 kapcsolatom volt korabban, ott adta magat mindig minden, fogalmam sincs...segitsetek plz :)

2020. jan. 24. 18:34
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Az is lehet hogy van barátnője.
2020. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nincs :)

Azert ismerem valamelyest (nem hiaba a sok beszelgetes hetek ota) Mindketten egyedul vagyunk

2020. jan. 24. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy szimpatikus vagy neki.:) különben nem menne feleslegesen.

Sok oka lehet a miért nem kezdeményezéynek.

Egyrészt lehet hogy ő csak ilyen és szeret dumálgatni, havernak tart.

Másrészt lehet hogy nem tudja te mit gondolsz róla, lenne-e esélye stb.

Jó lenne tudni hogy másokkal milyen? Masokkal is csinál,vajon ilyet? Másokkal hogyan viselkedik? Sok emberrel haverkodik?

Sokan ilyenek.

Én a helyedben megpróbálnék egy picit finomabban nyomulni/flörtölni annyira hogy hátha elindíthasson valamit (már ha van mit). Próbáld dícsérni, hozzá érni esetleg kicsit csábosabban nezni, stb. Érezze hogy van valami feszültség. Ha tetszel neki, ez adhat egy lökést.

Illetve én célozgatnék arra hogy ráérsz.

Ha pl megkérdezte milyen volt a hétvégéd, mondd azt hogy elég unalmas, nem történt semmi ezért még nem tudod következő hétvégén mit csinálsz, ki kéne találnod valami jó programot, mert egyenlőre nincs.

Ha nem tök hülye leesik neki hogy miért mondod. Ha tetszel neki, lecsap rá. Ha nem csap le a lehetőségre akkor vagy nem érdekled Úgy vagy hülye:D.

2020. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!