Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Be tud/akar ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be tud/akar ezek alapján "kavarni" egy barátom, vagy nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Tömören a lényeg, egyik legjobb barátomnak egyértelműen tetszek. Nagyon jóban vagyunk, de megmondtam neki már fél éve, hogy nem szeretnék tőle semmit. Ezzel nincs is probléma, fél éve van barátnője, a lány viszont nagyon féltékeny, meg is értem, mivel nekem se esne jól ha a pasim így viselkedne. Szóval gyakran simít végig a hátamon, combomon, egyéb apróságok...Elmondta, hogy eleinte akart tőlem valamit, megkérdezte, hogy tetszett-e nekem valaha is, ma pedig azzal viccelt, hogy ha valamiért újra kéne élesztenie engem nem bánná, mert meglenne az első csókunk. A baráti köre is régebben erőltette, hogy nyomuljon rám. Viszont leállítom gyakran, beszélgettem barátnőjével, vele is és mindezek ellenére is nagyon fontos nekem. De a bökkenő. Tegnap megismerkedtem az egyik távolabbi barátjával, de ugyanahhoz a baráti körhöz tartozik mint a többiek, akiket ismerek. Nem hallottunk még soha egymásról, de rögtön szimpatikus lett és ez kölcsönös. Barátomnak is feltűnhetett, mert egyfolytában "védett", alig akart a srác közelébe engedni. Aztán mikor csak ketten maradtunk elmondta a srác, hogy bár alig ismer pár órája rögtön feltünt neki ez a ragaszkodás, ő féltésnek mondta és nem is értette, hogy egy határozott lányt miért kell ennyire óvni. Holnap megyünk randizni, már alig várjuk. De ebből lehet baj? Egyáltalán kellene aggódnom emiatt? Nem szeretnék barátságokat se tönkre tenni. Köszönöm a válaszokat!

2017. márc. 8. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én leginkább a srác barátnőjéért aggódnék, a srácnak magának szerintem még jól is jön, ha egy kicsit visszatért a realitás talajára, de hogy egészen őszinte legyek, valakivel, akinek tetszem, nem barátkoznék, mert csak szenved miatta.
2017. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!