Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "senkinek sem kellek" emberek miért nem ismerkednek egymással?

Figyelt kérdés
Az oldalon láttam már jó pár kérdést és választ, amiben az érintettek leírták, hogy nem próbálkozik náluk senki és nem jönnek be senkinek. Az ilyen férfiak és nők miért nem próbálkoznak egymásnál?
2020. jan. 23. 09:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Írt nekem itt egy nő, aztán áttértünk fb-re, tetszett meg minden csak valahogy ő nem akarta tovább vinni. Itt túlságosan zárkózott nők vannak és nem tudom hogy vélt vagy valós sebeket-e hordoznak magukban, de ezzel a hozzáállással nem fognak semmire jutni.


Egyébként én nem zárkóznék el itt sem az ismerkedéstől, ha tetszik külsőre a nő.

2020. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%
Ez nem is olyan egyszerű kérdés, mint első olvasatra tűnhet. A nem kellek senkinek, szerintem kb azt jelenti, hogy nem kellek annak, aki nekem tetszik. Ez legfőképp nők esetében szembetűnő. Ugyanis ha egy nőnél eladó a penna, akkor úgy viselkedik, öltözködik, hogy ezt az alfahímek észre is vegyék. A bökkenő ott van hogy a nem alfák is észreveszik és jóesetben csak bámulják (mit bámulsz köcsög), vagy be is próbálkoznak(szexuális zaklatás). A férfiak között már inkább el tudom ezt képzelni, hogy màr tényleg mindegy volna neki, de nem sikerül semmi.
2020. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%

Látjátok ez a baj. "Ezen az oldalon nem ismerkednek... Nem arra való az oldal... Stb."


Ismerkedni BÁRHOL lehet. Ez olyan mint kijelenteni hogy elvből nem ismerkedek buszon, villamoson, közértben stb. Miért? Nem tök mindegy hol és hogyan ismerkedsz? Magatoknak szűkítitek le a lehetőséget ezekkel a baromságokkal...

2020. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
#11: Velem is előfordult ilyen, elkezdtünk itt beszélgetni, majd átmentünk egy másik felületre. Aztán ott volt képcsere, szimpatikusnak találtuk a másikat, beszélgettünk, küldött intim képeket is, fel is hívott szóval úgy is beszéltünk. A hét elején felvetettem, hogy hétvégén találkozhatnánk, nem volt ellenére, de abban maradtunk hogy még visszatérünk rá hogy pontosan mikor, melyik nap stb. Aztán pár napra rá se szó se beszéd letiltott, és azóta se kép se hang, azóta se értem mi ütött belé.
2020. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%

12# "A nem kellek senkinek, szerintem kb azt jelenti, hogy nem kellek annak, aki nekem tetszik. Ez legfőképp nők esetében szembetűnő."


Na ez a lényeg. Ezért nem lehet "összeereszteni" az itt panaszkodó népet, mivel a nők egyáltalában nem kíváncsiak a társkeresésben gondokkal küzdő férfiakra. Ők, amikor arra panaszkodnak, hogy nem foglalkoznak velük a férfiak, a nagyon jó pasikról beszélnek, azok figyelmére vágynak, nem holmi átlagbéláéra.

2020. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Erre már gondoltam én is, de szerintem kapufa lenne ez is, mert azért a "nem kellek senkinek sem" személyeknek is vannak elvárásaik a másikkal szemben, amibe van <#>, aki tuti nem tartozik bele.
2020. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az itt rinyáló emberek 80%-a pasi aki NEM meleg és így nem egymást keresik. A maradék 20% meg kisgyerekes nő vagy olyan aki gyerekvállaláshoz keres partnert de nem talál.
2020. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!