Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "senkinek sem kellek" emberek miért nem ismerkednek egymással?

Figyelt kérdés
Az oldalon láttam már jó pár kérdést és választ, amiben az érintettek leírták, hogy nem próbálkozik náluk senki és nem jönnek be senkinek. Az ilyen férfiak és nők miért nem próbálkoznak egymásnál?
2020. jan. 23. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem egymás esetei. A hosszabb verzió átgondolását rád bízom.
2020. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem is ismerjük azokat, akik ezeket a válaszokat írják és ők sem egymást. Akkor honnét tudhatnád, hogy egymás esetei-e?
2020. jan. 23. 09:36
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen embereknek magasan van a mérce.

Ennyi.

2020. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3: Erre én is gondoltam már, viszont jellemzően azt írják, hogy nincsenek nagy elvárásaik.
2020. jan. 23. 10:39
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Zárt világban élnek, falat emeltek maguk köré. Nincs olyan,hogy senkinek nem kellek...ez belül alakult ki.Ha nyitni biztos lenne lehetősége ismerkedésre, pártalálásra. De nem nyit. Épp" ezért két ilyen ember sosem fog egymással ismerkedni.
2020. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen nőt nagyon kevés van; ha meg megjelenik egy és kiír valami hasonólt, lerohamozzák és elmenekül. Ez a felület nem alkalmas erre.
2020. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Azért nem ismerkednek egymással, mert nem azért vannak itt.

Ők csak panaszkodni akarnak. Elolvasni a kérdéseik alá érkező 3 oldalnyi kommentet. Valószínűleg kommunikálni sem mernek, nem hogy ismerkedni.

2020. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is írtam már ki ilyen kérdést és eszembe nem jutott, hogy én majd itt ismerkedek... Miért? Azért, mert egy ilyen kérdés kiírásával nem az a célom, hogy itt ismerkedjek, hanem szimplán arra vagyok kíváncsi, hogy kívülálló emberek hogyan látják a helyzetem, van-e rajtam kívül más is hasonló helyzetben, hátha tud valaki tanácsot adni, rávezetni egy lehetséges válaszra stb... az, hogy nagyon kevés értelmes válasz érkezik, az már más tészta. Plusz, igen, valamikor jól esik, ha az ember kiírhatja magából, picit panaszkodhat, annak reményében, hogy majd valaki megérti őt, mert a környezetében nincsen olyan ember, akivel ezt meg tudná beszélni (és ez nem feltétlenül azért van, mert az illető egy kommunikációra képtelen, nyomoronc senki). Nem is való mindenkinek az internetes ismerkedés, legyen szó erről az oldalról vagy más fórumokról, közösségi oldalakról, társkeresőkről. Én pl. nem tudok mit kezdeni azzal, ha egy vadidegen ír nekem, megkérdezi hol lakom, milyen volt a napom, mit csinàlok stb.stb... Nem tudok így jól esően, normálisan, természetesen beszélgetni valakivel (platformtól függetlenül, képpel vagy kép nélkül) és engem egyszerűen semmi nem fog meg így egy másik emberben, míg személyesen igen. Interneten számomra teljesen üres, szívtelen, személytelen, művi, természetellenes, ahogyan ez működik. Valamint azt is meg lehet említeni, hogy egyes felhasználók boldog boldogtalanra írogatnak, mindenféle kérdés alatt (függetlenül attól, hogy az adott kérdésnek mi a tárgya), valaki pl. sokadik üzenetet írja csak úgy....nem normális stílusban írnak (és most finoman fogalmaztam). Illetve azt is meg kell említeni, hogy szimplán nem mindenki szimpatikus mindnekinek, nem mindenki passzol mindenkivel (pl. érdeklődési kör).
2020. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2%
ha valaki kommunikációra képtelen az nyomoronc senki?ok
2020. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Azért nem próbálkoznak egymással, mert egymásnak sem kellenek.
2020. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!