Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiakat szidta volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiakat szidta volna Schbert Norbi, akkor is a fél ország a férfiakat védte volna?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 12:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó: Nem lett volna, mert nem állnak neki a dagadt férfiak hömbölögni. A kettős mércés dolgok a nőkre jellemzőek, szegény törékeny lelkük, ők nem lehetnek kövérek (sőt ki sem szabad mondani) mint a férfiak.
2020. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%

Nőként írom, hogy nem.. A kutyát nem érdekelte volna. Nyilván Norbi is tudta ezt, azért azt a mondta amit, mert ezzel elérte célját és vele foglalkoznak. A negatív reklám is reklám...

Ráadásul a gyereket szült nők helyzete és állapota amúgy is "szent tehén" (már bocsánat).

2020. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
70%

Nőként írom, nem, és ennek baromi egyszerű oka van, amit Norbi is megemlített az értekezésében: az, hogy a férfiakat jobban érdekli a külső.


Amióta világ a világ, a nőkön sokkal nagyobb nyomás volt, hogy tetszenek a másik nemnek. Ez nem panaszkodás, ez egyszerű tény. Mivel a férfiak nincsenek ilyen évszázados stressz alatt a külsejük miatt, ez őket nem bántja. Nekik csak az ördögnél kell egy fokkal szebbnek lenniük, nem?


Az a férfi, aki törődik a megjelenésével, sokszor melegnek van bélyegezve. Az őszülő nő pedig, aki nem festi a haját, igénytelennek. A rövid hajú nő nem nő. Tegnap az egyik kérdező egy másik kategóriában megdöbbent a szőrös női karon. (Meglepődött, hogy az emberek szőrösek, ez azért...)


Úgyhogy nem, nem szorultak volna védelemre, mert ez náluk máshogy van jelen. Engem nőként soha nem néztek le, hogy nem tudok polcot felfúrni. Mert a társadalmunk ezt rajtam nem kéri számon. De biztos rengeteg férfi van, aki le van nézve, akár a "szupermacsó" apja vagy környezete által, hogy mi az, hogy nem vág disznót, nem iszik pálinkát, nem bányászik szenet, vagy a kedvencem! - ha nem vezet autót! Volt itt pár kérdés, hogy elvárás-e a jogsi, én feminista vagyok, és mindig beírom, hogy nem, és beszólok a mancikáknak, akiknek "nem férfi a férfi jogsi nélkül".

2020. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%
A férfiakat szidta nem a nőket. Az, hogy szerinte minden férfi akkora ösztönlény, hogy nem tud vonzódni a párjához aki gyereket szült neki csak mert van rajta némi felesleg sokkal nagyobb sértés a férfiakra nézve mint a nőkre.
2020. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
21%
Szidta ő a férfiakat is.
2020. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
Értem, tehát miután Norbi a nőket szidta, nem a férfiakat, ti itt most tovább szidjátok a nőket. Világos, logikus.
2020. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%
Ott van a "férfi nátha próbára teszi a kapcsolatotokat" reklám. Azon háborog valaki? Nem. Pedig nagyon is sértő és ezt nőként írom.
2020. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
15%

#16 mindenki titeket üldöz! A férfi faj igazából ellenetek lett alkotva! Sújts le rájuk hatalmas bosszúddal, ne maradjon egy se!

Norbi a SÁTÁN! :P

2020. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, feltunt-e valakinek, de a ferfiakat is degradalta eleg rendesen, szinte minden mondataval, amit a nok fele intezett. Kicsit csodalkoztam is azon, hogy a beszelgetesben sem kapott nagyobb szerepet... Es mi van azokkal a ferfiakkal akiknek a molett alkat jon be? Ok meg osztonlenyeknek sem mondhatok?! Igen, nokent irom, a ferfiak nem kapnanak ekkora figyelmet.


Egyebkent van egy olyan erzesem, hogy azt sem tudta mit csinal, csak manipulalni szeretette volna az "elesett" noket, akik a napi teendoiktol, a megvaltozott elethelyzetuktol, kicsit sebezhetőbbé váltak (nem mindenki, es ez nem feltetlen jelent rosszat, ez csak egy idoszak!), nekik szerette volna eladni a termekeit, azoknak, akikről azt hitte, hogy szükségességét érezhetik, hogy minél több moslékot összevásároljanak.

2020. jan. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
27%
#18 Miért, téged ki üldöz? Gyere, mesélj. Vicces, hogy ahol nincs probléma, oda is kreáltok egyet. Egyébként kiegyensúlyozott nő vagyok, lexarom norbi véleményét, de szerintem nincs igaza. Ennyit kívánok hozzá fűzni, áldozatot te csinálsz itt magadból, nem a nők, úgy látom.
2020. jan. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!