Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lesz sosem újra barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz sosem újra barátnőm ezentúl, ha utálom a meleget?

Figyelt kérdés

Nem komálom a meleget a lakásban.


1. A testem nem bírja elviselni a meleget. Maximum 21 fokot bírok télen a lakásban. Éjjel olyan 18 fok van a hálóban és nem vagyok hajlandó a komfortérzetemet kockára tenni, ha odajönne egy nő és játszaná a búráját, hogy neki éjjel is 21 fok kell alváshoz.


2. Spórolás. Minek fizessek 20 ezres gázt télen a panelban, ha összenyitom a 2 szobát és 1 konvektorral kifűtöm a két helyiséget (háló, nappali) 7 ezerből? Sosem értettem a pazarló embereket, akiknél működik az összes konvektor agyba-főbe.


Az összes nő, akivel beszélgettem, minimum 22 fokot akar napközben, éjjel is 20-21-et. Én egyszerűen fulladozni kezdek ilyen melegben, pedig sportolok, egészségesen élek, és maximum csak 10 kg többlet súly van rajtam a jóval átlag feletti magasságomhoz.


Exeim is folyton fáztak, faxom is ki volt velük.


Fiúk, lányok írjátok oda a korotokat, nemeteket is.


2020. jan. 22. 02:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Ezt mondjuk annyi modon meg lehet oldani, de itt inkabb sztem a hozzáállással van gond h márpedig nekem senki ne mondjon meg semmit, ugy lesz ahogy akarom!

Pl takarozz vekonyabban es futs be jobban (de csak a haloban). Vegyetek elektromos paplant vagy agymelegitot ha fazos bnod lesz, ha meg a koltseg zavar akkor legyetek fele idoben nala, ha osszekoltoztok es megno a fogyasztas, ugyis fizeti a részét

2020. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem lesz ezentúl sem barátnőd mert ők utálják a melegeket..
2020. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Fűtetlen lakásban is lehet barátnőd,ha a szíveddel átmelegíted.
2020. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés nyáron mire fogod majd az energiazabáló légkondidat, mert a spórolásra nehéz lesz.

Egyébként a megoldásodat úgy hívják: külön hálószoba. Vagy orosz nő.

2020. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Légkondi van, de nem használom nyáron, max heti 1-2x pár órára. Korán becsukom az ablakokat nyáron, redőny le. Jobban szigetel a panel, mint gondoltam. Nem melegszik úgy át a kinti 35 fok ellenére sem. Nem értitek, a száraz nyári meleg nem zavar úgy kint, mint lakásban, zárt térben a fullasztó meleg.
2020. jan. 22. 16:42
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
A felújított panelek jól szigetelnek, nálunk sajnos ez a felújítást még nem sikerült kivitelezni, a lakók többsége nem mer belevágni a pályázatokba, félnek az eladósodástól, lehúzástól. Úgyhogy nálunk a fűtés még nem szabályozható, pedig én letekerném, de max. ablakot tudok nyitni, aki kicserélte a radiátort szabályozhatóra, saját pénzen, annak is max. a hőérzetén segít, mert azt nem befolyásolja, hogy mennyit fizet, mert olyan rendszer nincs kiépítve, én az ablakokat tudtam kicserélni, az valamennyit segít, de a falak nincsenek körbeszigetelve, úgyhogy nem tökéletes, hideget-meleget átereszti.
2020. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem esett át a panel programon, viszont konvektor van, nem távfűtés. Sajna az elavult technológia, nem is értem, hogy miért erőltették anno. Az ablakok sincsenek kicserélve. Mégsem hűl le durván a lakás télen. Nyáron sem melegszik fel durván, pedig 3. emeleti a 4-ből.
2020. jan. 22. 16:56
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
Majd akkor lesz valakid, ha a saját nyavalygásodon kívül mással is foglalkozol...
2020. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem emiatt nem lesz barátnőd hanem emiatt a panaszkodó, keserű mentalitásod miatt.
2020. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
Akkor lehet, hogy a te tömbödet más technológiával építették, és más a falak vastagsága is. Én egy 70-es években épült 10 emeletesben lakom.
2020. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!