Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lesz sosem újra barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz sosem újra barátnőm ezentúl, ha utálom a meleget?

Figyelt kérdés

Nem komálom a meleget a lakásban.


1. A testem nem bírja elviselni a meleget. Maximum 21 fokot bírok télen a lakásban. Éjjel olyan 18 fok van a hálóban és nem vagyok hajlandó a komfortérzetemet kockára tenni, ha odajönne egy nő és játszaná a búráját, hogy neki éjjel is 21 fok kell alváshoz.


2. Spórolás. Minek fizessek 20 ezres gázt télen a panelban, ha összenyitom a 2 szobát és 1 konvektorral kifűtöm a két helyiséget (háló, nappali) 7 ezerből? Sosem értettem a pazarló embereket, akiknél működik az összes konvektor agyba-főbe.


Az összes nő, akivel beszélgettem, minimum 22 fokot akar napközben, éjjel is 20-21-et. Én egyszerűen fulladozni kezdek ilyen melegben, pedig sportolok, egészségesen élek, és maximum csak 10 kg többlet súly van rajtam a jóval átlag feletti magasságomhoz.


Exeim is folyton fáztak, faxom is ki volt velük.


Fiúk, lányok írjátok oda a korotokat, nemeteket is.


2020. jan. 22. 02:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
86%

hát nem tudom, de szerintem mások is vannak igy ezzel. én 15 fokban is még teljesen jól érzem magamat, és szerintem nem is baj, ha edzett az ember ilyen szempontból.

30F

2020. jan. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Téged melegít a dagadt zsírréteged. Nem muszáj barátnő ne erőltesd. Amúgy meg végre egy pasi aki mellett folyamatosan lehet szellőztetni. A legtöbb pasihetekig nem nyit ablakot mert jaj megfázik.
2020. jan. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt. Rendszeresen sportolok, csak kicsi hasam van. 🙂
2020. jan. 22. 05:57
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Költözz északibb országba.
2020. jan. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Akkor komám te halálra vagy ítélve. A klímaváltozás elkerülhetetlen.
2020. jan. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Én távfűtéses lakásban élek, nem lehet lejjebb tekerni.
2020. jan. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem ismered a szerelem érzését, magadon kívül nek is tudsz mást szeretni, ezért hiába is ír ide bárki bármit.


Van még normális férfi itt, aki képes áldozatot hozni a nőért?

A választ nem tudom megvárni, mert mennem kell csekket feladni, nálunk én végzem eme nemes feladatot. Ahogy az ismerőseim körében is a nők.

2020. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Itt nem azzal van a gond, hogy a hűvösebbet szereted, hanem hogy picsogsz és hisztizel. Meg hogy más egészségén spórolsz. Nagyapám velünk lakik és érszűkületes, ezért a 25 fokban is fázik, de nyilván nem vagyunk ilyen fillérb.szók, hogy rajta spóroljunk..

Ezt úgy írom, hogy én is simán elvagyok 20 fok körüli lakásban, ha 10 fok fölött van kint a hőmérséklet, akkor nyitott ablaknál alszom.

De ha a párom fázósabb lenne és engem annyira zavar a meleg, hogy nem bírok aludni, akkor külön szobában alszunk és kész.

Amúgy csak halkan kérdezem, hogy ha ez télen neked ennyi problémát okoz, akkor nyáron hogy viseled az időjárást panelban...?

2020. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Előző vagyok: 30/N
2020. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémádat, télen 20 fok a lakásban teljesen normális.
2020. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!