Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek sok férfi miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok férfi miért nyugszik bele egy idő után az egyedüllétbe?

Figyelt kérdés
Már megunják a társkeresést és inkább élnek egyedül?
2020. jan. 21. 20:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy védelmi mechanizmus az ép ész megőrzése érdekében.


A minden próbálkozás ellenére sikertelen ember elméje inkább elfogadja a saját helyzetét, minthogy a frusztráció miatt eltorzuljon a személyiség.

2020. jan. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
77%

Tizennyolc évig voltam nős,előtte már egy éve velem élt a volt párom. Ennyi idő alatt mást sem hallottam tőle, mint: hozzál több pénzt,hozzál milliókat, főzzél,vásárolj, vigyázz a gyerekre,amíg a barátnőmnél-céges bulin-céges kiránduláson-céges akármin - vagyok , egy férfinek 12 óra munka után is kívánni kell a feleségét, mutasd a telefonod,mutasd a bérpapírod. Igaz,hogy elveszítettem a lakásomat,amibe belefészkelt,mert semmije nem volt amikor elvettem,de mióta elváltam,azóta a világ egyik legboldogabb embere vagyok.Azt csinálom, amit akarok. Teljes mértékben ellátom magam, meg tudok minden házimunkát csinálni,minőségien.

Kolostorba azért nem vonulok, de soha többé egyetlen nő sem fog helyet kapni az életemben. Minden barátomat tönkretette a neje, keserű emberek lettek.

Még annyit,hogy az én kis édes,követelőzős ex-feleségem egy céges bulin szedte fel azt a férfit, akivel megcsalt és aki a következő férje lett. Akit aztán ugyanúgy lelkileg - anyagilag tönkretett és eldobott.Most egy harmadik szerencsétlent amortizál le éppen...

2020. jan. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
22-es a exfeleséged tud valamit....add már meg az elérhrtőségét😂😂😂
2020. jan. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
#22 Nagyon meg tudlak érteni. Hasonló, de ennyire durván, mint ahogy nálad történt; de hasonló az én életem is.
2020. jan. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
36%

Nekem is hasonló történt mint a 22-esnek. 32vagyok, de 9 évig terrorizált egy hárpia. Természetesen az elején nem volt olyan, de a végére már semmi se volt jó. Tök mind1, hogy 100ezret, 2 millát, 20at hozol be havonta, neki sosem elég, mert mindig van nálad jobb. Több barátom is belefutott ugyanebbe, megnyomoritotta, érzelmileg lenullázta a feleségük, s azért, mert a férfi egyet akart, nyugalmat, családot, szeretetet. Hát a nő az önző, liberális, neki jár, van jobb, odamegyek ahol többet adnak enni, stb... ösztönlény. 1-1ig mind1ik. Nézzétek csak meg, mit művelnek ezek az emberek? Elválik, mert a másik 2ft-al többet keres. Elválik, mert sokat dolgozik a férfi. Elválik, mert miért ne, előtte az élet a világ, ez meg itt már megvolt. Mit várunk? Egyedül sokkal jobb, megismered magad, nem félsz előremenni, nincs aki hátráltat, hogy másik fószert előtérbe helyezzen. Nem kell versenyezni, minek? Nem azt mondom aszexuális lettem, de mindig úgy vagyok együtt egy nővel, hogy azt bármikor ott tudjam hagyni szívfájdalom nélkül, mert előbb utóbb előbújik a sárkány mind1ikből. Már csak azért is, mert a "nő mindig jobbat érdemel, annál is jobbat, majd annál is, mert neki jár, amíg ki nem hullik a fkörhintáról", majd jön a sírás, hogy a másik a hibás, neki azért rossz. Én ebben nem akarok részt venni és nem is fogok. Mindenem megvan, meg is lesz, s épp annyit adok, amennyit akarok. Nem hiszek a szerelemben, nem hiszek benne, hogy egy velem egykorú nőnemű saját magán kívül bármi/bárki mást tudna szeretni. Van párom, de nem köt hozzá érzelem. Ha megbokrosodik, isten véle, ha nem, akkor meg úgy is jó. Én nem fogom becsapni, engem meg nem lehet. Más sajnos nem működik ezekkel.

32f

2020. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kell némi önismeret ahhoz, hogy valaki normális párt válasszon vagy a fenti esetben gondolkodás nélkül kihajítsa a hárpiát és ne hagyja magát kisemmizni (pl. házassági szerződés kötésével).
2020. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
71%
Mind1ik olyan lesz, mert soha nem elégszik meg azzal ami van, legyen az bármi. Volt házassági szerződés egyébként. Mikor elpofátlanodott, aláírta, vagy viheti a hitel felét (amit én fizettem). Döntött, nem kell semmi, majd hozzá megy vmi herceghez :) Ajtót nyitottam erre a mondatra, sok sikert. Azóta ahogy láttam, ez nem jött össze. Nők sajnos eltudnak szállni tinder és egyéb dolgok miatt, ez látszik is a válásokon ill a gyerekvállaláson, hiába is tagadják. Ez van, 2020.
2020. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
77%
Dettó, mint a 25-ös; nagyon-nagyon igazat ír! Ugyan így jártam és totálisan jól ábrázolta a története; kísértetiesen ilyen az enyém is. Egyedül vagyok és nem mondom, hogy nem hiányzik egy társ; de annyira lerombolta bennem a sok hárpia, hogy abszolút csak egy illúziónak tudom megélni a gondolatot is és teljes erővel menekülök mindenféle kötöttség elől. Ez már így marad.
2020. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
77%

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, tisztelet a kivételnek, de a legtöbb nő ilyen. Volt több tartós kapcsolatom is, amikor őszintén szerettem az aktuális barátnőm, igyekeztem mindent megadni nekik, egy ideig jól is működött a dolog, de aztán elromlott az összes. Persze a legtöbb valami fuckboy ágyában kötött ki a szakítás után egy hónapon belül. Szóval a fene se akar már kapcsolatot, a sok belefektetett energiát tudom másra is használni, és kényelmesebb is egyedül. Ja és akkor még nem is beszéltem azokról, akikkel nem jött össze, de megaláztak.

A szexre azért időnként vágyok, ilyenkor jellemzően tinderen keresek valami lazább erkölcsű hölgyet. Régebben baromira izgultam ilyenkor, most, hogy már semmit nem jelent az egész, csak egy csajt akibe üríthetek, na meg sokkal jobb az anyagi helyzetem is, sokkal sikeresebb vagyok. Többször kiderült már, hogy velem csalják a pasijukat/férjüket, ilyenkor csak megerősödik bennem az elhatározás, hogy valami nagyon-nagyon különlegeset kell mutatnia egy nőnek ahhoz, hogy szexkapcsolatnál közelebb engedjem magamhoz.

2020. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
46%

Mert béta.

Ironikus módon, ahelyett hogy büszke karcsúderekú alfahímmé edzené magát

- nem küzd meg a legnagyobb ellenségével (az egójával) hanem inkább omegává lustul.

Ami az állítólag nem túl okos házimacska hímjének egyszerű mint a pofon-az a jóval intelligensebb homo sapiens bizonyos egyedeinek megoldhatatlan

2020. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!