Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy évek óta nem érdeklek eggyetlen olyan nőt sem aki engem érdekel és vonz?

Figyelt kérdés

Nem jutok el kapcsolatig, marad az ismeretség vagy a barátzóna. Nem sikerül többig eljutni, vagy csak simán lekoptatnak. Tudom, hogy valamit rosszul csinálok, de nem tudom mit. Pedig úgy érzem, hogy már mindent megpróbáltam és ennél többet nem tehetek.

Olyan van akinek én tetszem, de viszont ő engem nem vonz mint párkapcsolat képes nő, nem tudnék úgy vele lenni.

Olyan nővel meg nem szeretnék összejönni akinek bejövők, de aki viszont meg engem nem érdekel és nem vonz, csak, hogy "dívatból" legyen valakim és ne legyek egyedűl, az óriási önbecsapás lenne magam felé és nagy becsapás a nő felé.

Mit lehetne tenni, hogy kialakúljon kölcsönös vonzódás?

33 ffi



2020. jan. 20. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Magas a léc, mi?

Miért nem adsz egy ilyen "nem jön be nekem", csak majdnem nőnek egy esélyt? 1-2 hónap alatt meglátod kialakul-e a vonzalom.

2020. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Oda-vissza ható vonzodas eleréséhez nincs praktika. Vagy van vagy nincs. Amugy amiket irtál teljesen jogos ez szerintem nem csak nálad jelenseg hogy aki neked tetszik, te neki nem, akinek tetszel ő neked nem.

Cupido nagyon elsz*rt valamit. 😃


A tetsző lányok amúgy tudták hogy tetszett neked ők vagy nem és kb jelekből olvastad le, testbeszédből vagy viselkedésből, hogy nem és nem próbálkoztál? Ilyen helyzetek amugy nem konnyuek plane ha vki évekig tetszik az egyiknek es csak magat es a masikat csapna be ha igy ismerkedne ahogy irtad. A normális és természetes ha mindkét fél bejön egymásnak ezt elvileg ha nem részletezed akkor is egyértelmű mindenkinek de praktikát, ötletet nem tudok sajna.

2020. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy magas a léc. Nem tudom. Nem szeretném magamt és mást becsapni, nem akarok másnak fájdalmat okozni, ha nem úgy alakul a dolog. Nem tudom kezelni a szakítást, kevés tapasztalatom van, ha úgy alakúl. Legjobb lenne biztosra menni. Még sosem dobtam nőt vagy szakítottam.
2020. jan. 20. 22:06
 4/15 A kérdező kommentje:
Eddig általában csak engem dobtak.
2020. jan. 20. 22:06
 5/15 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nehéz megtalálni azt akivel kölcsönösen erős és mély a vonzódás. Mintha tűt keresne az ember a szénakazalban pedig annyi nő van.
2020. jan. 20. 22:14
 6/15 Lachesys ***** válasza:
94%
nagyon egyszeru. magadhoz kepest tul jo noket nezep ki, te nem abban a ligaban vagy. nezz ki jobban, keress tobbet. vagy elegedj meg a sajat szinteddel
2020. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, Coupido szeszélyes játékot játszik.
2020. jan. 20. 22:18
 8/15 Lachesys ***** válasza:
100%
nem, ez nem cupido. te nem vagy kepes realisam felmerni a huspiaci ertekedet. 33 evesen azert ez mar gaz. varhatsz meg x evig a hercegnore, de mar rajohettel volna, hogy az ilyen noknel te nem rugsz labdaba, a korral ez csak erosodik...
2020. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak akár egész életében így van ez.
2020. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A bőség zavara. A nyolcvanas évekbe megtetszett volna a szomszéd Rozika is. Szerintem pihenj egy kicsit rá, ki vagy égve, aztán egy idő után próbálkozz, hátha szerencséd lesz.

Vagy pedig nem vagy túl jó pasi, és azért nem kellessz a neked tetsző nőknek.

2020. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!