Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy évek óta nem érdeklek eggyetlen olyan nőt sem aki engem érdekel és vonz?

Figyelt kérdés

Nem jutok el kapcsolatig, marad az ismeretség vagy a barátzóna. Nem sikerül többig eljutni, vagy csak simán lekoptatnak. Tudom, hogy valamit rosszul csinálok, de nem tudom mit. Pedig úgy érzem, hogy már mindent megpróbáltam és ennél többet nem tehetek.

Olyan van akinek én tetszem, de viszont ő engem nem vonz mint párkapcsolat képes nő, nem tudnék úgy vele lenni.

Olyan nővel meg nem szeretnék összejönni akinek bejövők, de aki viszont meg engem nem érdekel és nem vonz, csak, hogy "dívatból" legyen valakim és ne legyek egyedűl, az óriási önbecsapás lenne magam felé és nagy becsapás a nő felé.

Mit lehetne tenni, hogy kialakúljon kölcsönös vonzódás?

33 ffi



2020. jan. 20. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg egyszerű : nem a saját kategòriádban akarsz érvényesülni. Csak olyat not kaphatsz meg aki egy szinten van veled.
2020. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok csak nőben. És nem, nem felsőbb kategóriában nézelődöm. Viszont akiknél én érzem azt a pluszt, hogy belsőleg oké és szexuálisan is vonzódom azoknak én nem jövök be. Akik meg tőlem akarnának valamit azok meg nekem nem, egyszerűen taszítanak szexuálisan és ezzel nem tudok mit kezdeni. Lehet mondani, hogy adja esélyt majd alakul a vonzalom. Ez nem így működik, ha már az elején nincs és kényszeríteni kell magad rá régen rossz...

Szóval ez sokaknál probléma, ami nálad is (többet is ismerek).

2020. jan. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert a saját szinteden keresgélsz, a nők viszont hipergámok, ezért csak a saját szintjük feletti férfiakat veszik emberszámba.
2020. jan. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

12-es ezért írtam, hogy cupido elsz*rt valamit.


6-os és 8-as nem azért, de azt sem tudjátok, hogy ő milyen kategória. Amúgy ez a kategória dolog tök hülyeség, az embernek kategóriától függetlenül lehetnek érzései, amiről nem tehet,nem a középkor van már ébresztő, de valószínűleg ő is érzi és tudja bizonyos embereknél, hogy nem, de attól szeretheti őket, az érzések azért érzések mert tiszta dolgok. Mivel nem írta, hogy próbálkozott-e ezért ez így kevés információ.


Szóval minek fikázzátok az érzéseit. Aki húspiacnak fogja fel a társkeresést az olyan is, nagyon taszító.


És ezt mond minden tininek vagy 20-on x évesnek vagy nagymama vagy nagypapa korúnak akik plátóian rajonganak szerelmesen a kedvenc színészük, vagy színésznőjük iránt. De ugye van aki tök cukin csinálja. Khm.


Olvasd újra, nem azért nem kezdett párkapcsolatba mert nem lennének jelentkezők, hanem azért mert titkon vagy nem titkon nem ahhoz az emberhez vonzódott. Az egyrészt felelőtlenség lenne, ha nem is szereti, és ha mást szeret és ilyen érzésekről senki nem tehet, de ő nagyon becsületesen nem foglalkozott ilyen kapcsolattal, mert minek is ha nem szereti. Ti kb. úgy viselkedtek mint régen a paraszti családba, mikor a szülők választgatták a párt a gyerekeknek. Attól hogy nincs vonzódás, azért próbáld meg vele hátha Khm. Te megpróbálnád, ha a mágnes nem vonzana hanem taszítana de nagyon, ha már húspiac címszóval példálóztok? A méhecske sem szál le a dögevő húsnövényre, mivel dögszagot áraszt, csak a légy, mert vonzza a dögszag. Ami valójában nem is dögszag, csak a növény feromonja. Érted?


Bár nem derült ki, hogy akik tetszettek neki próbálkozott-e náluk, vagy csak távolból szerette őket és úgy látta, pl. egy-egy jelből, ami lehetett nyűgös napja is az illetőnek, hogy úgy sem jönne össze. Ezért kérdezve, hogy próbálkozott-e egyértelműen, és tudtára adta a másiknak személyesen és nem pl. egy vicces random példával élve anonim chat-en, hogy tetszik neki.


A vonzódásra írtam hogy cupido elsz*rt valamit, de ezt értsd képletesen. Khm.

2020. jan. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ja és az sem derült ki, hogy nem-e láncreakcióról volt szó. Ő tetszik neki, neki tetszik az ötödik, és a harmadiknak tetszik a hetedik, de egyiknek sem az akit kinéztek, és ezért. Khm.


Na ez már gyanúsan cupido felelősség nem, képletesen? Ilyenkor tudjátok a poén gyakran gyógyít, aki cupido felé való kérdésem nehezményezi, annak csak üzenem nézzen körül a világba, és értse meg, hogy bizonyos érzéseket poénnal könnyebb gyógyítani.

2020. jan. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!