Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Mért van ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h fél éve vagyok egyedül egy hosszú parkapcsolat viharos véget érte óta, most jött el az idő, h nagyon hianyzik a szerelem az életemből. Hiányzik az izgalmas fokozatos út ami egy családias párkapcsolatba vezet,

De...úgy érzem, h valami nem megy már mint az előtt.

Csak 30 vagyok mondhatni rendezett életet elek: otthon, vállalkozás...de valahogy kiestem az ismerkedésből!

Egyszerűen nem tudom, hogyan csinaljam...tudna valaki ebben segíteni, h mi lehet a gond?

Egy ideje magamat hibáztatom, h nem vagyok elég jó.

Előre is köszönöm a segítséget!

És komoly a kérdés, kérlek tarthatok tiszteletbe ha nem nagy kérés!


2020. jan. 21. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nos.. a nagy igazságot nem tudom neked megmondani, csak azt, ami velem történt.

Sokáig én is keresgéltem. Semmi nem jött össze. Mármint voltak partnereim, ilyen-olyan kapcsolataim.. de pont az hiányzott belőlük, amire te is vágysz. Rájöttem kár erőltetni a dolgokat. A kvázi erőltetett keresgélésem semmi jóra nem vezetett. Nem ismerkedtem, de nem is gubóztam be teljesen. Nyitva tartottam a szemem.

Nem állítom, hogy egyik napról a másikra ez bevállt, mert az túlzás lenne.. (Nyugi, nem évek.. :D) De rátaláltam arra partnerre akikkel ezeket az izgalmakat átélhettem, és jelenleg is részese vagyok a folyamatnak.

2020. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vagyok ahogy az 1.válaszadó.

Adtam esélyeket de semmi se alakult, az ajtót nyitva hagyom azért.

De nem keresek jelenleg.Mikor keresgéltem akkor se a megfelelő talált meg.Ez elég nehéz. Hogy pont azt kapjuk aki elsőre megfeleljen.

Én is unom olykor vannak ilyen hullámvölgyeim, de ki kell tartani és türelmesnek lenni.

2020. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!