Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szórakozóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szórakozóhelyen szerettek ismerkedni, vagy inkább máshol?

Figyelt kérdés
Leginkább hol?
2020. jan. 20. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi így csináljuk az egyetem óta.

van pár hely ahova eljárunk hétvégente jó pasikat kifogni.

bejárat közelében beszélgetünk megnézzük ki mivel jön milyen cipő ruha mennyi pénnzel fizet ismer-e sok embert az adott helyen.

ezek elég felkapott helyek nem átlag ember mászkál ide gyári fizetésből így akinek ilyen helyen van ismerettsége annak már van alapja.

Meghívatjuk magunkat italra a többi már megy magától.

min 180 cm legyen izmos pár éves autója legyen ilyen superb passat alatt azért ne legyen.Ha elvisz wellneszre pár randi után hosszútávra megmarad.

több pasit fogtunk már ki ilyen szűrővel.

25 N 180 cm 60 kg

2020. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha az első válaszoló hölgy, akkor megeszem a kalapomat.

A nők 99%-a nem ismeri az autómárkákat, főleg nem egy skodát!!! :)

Ami a Nők hozzáállást illeti, én a 35+ kategóriával szoktam ismerkedni és elég jó véleményem van a nők hozzáállásáról. Relatív nyitottak, sok mindenre vevők és nem kirívóan anyagiasak. Könnyű velük beszélgetésbe elegyedni, nem lekezelőek, minimálisan előitételesek.

Persze ki lehet fogni néhány HR interjúztatót, aki nyomban kíváncsi az összes iskolámra és hol dolgozom, de velük nem foglalkozom, ők célhoz keresnek embert, hagyom őket keresgélni.

Szeretek táncos bulizos helyeken ismerkedni ahol élő zene is van, szerencsére megtanultam tini koromban táncolni és annak nagyon jó hasznát veszem. A nők többsége imád táncolni, szereti ha foglalkoznak vele és ha mosolyog akkor nálam nyert ügye van.

2020. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
1# Szerintem egy normális férfi ügyet se vet az ilyen kis golddigger p1csákra, maximum kiröhögi őket. De ha te mondod, elhiszem neked hogy így fogod megtalálni életed szponzorát.
2020. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Ha az első válaszoló hölgy, akkor megeszem a kalapomat.


A nők 99%-a nem ismeri az autómárkákat, főleg nem egy skodát!!! :)


hm...:)

Barátnőim kicsit jobbak mint én kb ránéznek az autóra megmondja nagyjából milyen évjárat és mennyiért vannak a használtautón.

csak hogy tudják melyik autó milyen...

nem mindenki a kozmetikai osztályokat nézegeti a hipermárketekben...

és ez amúgy be is jön a pasiknak ha tudom melyik kocsi milyen tudok róla beszélni

2020. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 Pont ezen gondolkodtam en is nokent, hogy mi a banat az a Super B Passat xD Persze vannak nok, akik ertenek az autokhoz, de az elso nem tunt nonek :D

Amugy mashol, inkabb munkahelyen. Szorakozohelyen maximum akkor, ha tarsasaggal vagyunk es abban a tarsasagban van velunk egy szimpatikus idegen. Ilyen random fazonokat elkerulok.

2020. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 mégis mi a rákért beszélne bárki kocsikról? Vagy mégis hogy kell ezt elképzelni? Felsorolod a specifikációit vagy mi a phasz?
2020. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem járok szórakozóhelyre úgyhogy ott nem.

Munkahelyen, akár utcán is.

2020. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figy, ha elég jó parti vagy számára, akkor mindegy hogy hol találod meg. Amúgy pedig ezt nem lehet így eldönteni, hisz valaki bulizni megy szórakozóhelyekre, kikapcsolódni, táncolni, tombolni, zenét hallgatni.. míg mások ismerkedni. Én nem szeretek ilyen helyeken ismerkedni, mert alig hallom a másikat, tömeg van, stb... de ez én vagyok.
2020. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!