Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg csak éjszaka, szórakoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak éjszaka, szórakozóhelyen lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ismerkedni bárhol lehet, csak éjszaka szórakozóhelyen nem, mert ott csak részeg max. egy éjszakás kalandokat találni.
2019. febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindenki részeg éjszak, aki bulizik. Én elmegyek simán kocsival és nem iszom csak alkoholmentes italt. Lehet bárhol, ha férfi vagy, akkor nyugodtan menj oda, hozzám jöttek oda már tescoban is, utcán, plázában stb. Egy próbát megér.


N

2019. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik párom sem ilyen helyen ismertem meg.
2019. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Iskolai tinidiszkó óta nem tettem be a lábam éjszakai szórakozóhelyre, rock és metál koncerteket leszámítva, ahová csak a zene miatt járok. Ehhez képest egyáltalán nem okoz gondot az ismerkedés, bárhol máshol legyen az. Szerintem ritka nagy mázli kell ahhoz, hogy bármi komoly is kialakuljon egy ilyen helyen.
2019. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha jóképű vagy, bárhol lehet ismerkedni. Ha csúnya vagy, sehol.
2019. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Senkivel nem így ismerkedtem meg.
2019. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha ronda és kevésbé menő vagy, akkor sehol... Megmagyarázzák, hogy "tömegközlekedési eszközön nem, mert az nem arra való... utcán nem, mert akkor túl nyomulósnak tűnsz... szórakozóhelyen sem mert az nem társkereső... neten sem, mert élőben kell ismerkedni...".

Ha bejössz a csajoknak, akkor ismerkedhetsz kb. bárhol, örülni fognak a közeledésednek.

2019. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

7-esnek igaza van! Nem kell a mézes mázos duma.


Ha tetszel a nőnek, ha tetszel neki, akkor bárhol, akkor szórakozóhelyen is, utcán is, buszon is, tescoban is a postán is neten is, a pékségben edzőteremben mindenhol!

2019. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedni bárhol lehet, ahogy a többiek írták. Éjszaka szórakozóhelyen is, de nekem onnan eddig csak egyéjszakás volt, mert ha alkohol hatása alatt teszed, akkor lehet, hogy nem is olyat választasz, aki józanul is tetszene, meg nem arra fog ráállni az agyad, hogy minél több mindent megjegyezz, amit mond az illető magáról, mármint ha komoly kapcsolatban gondolkozol.
2019. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Barhol? Tehat utca, meg bolt? Nem nyomulos? Biztos van dolga, nem ram kivancsi
2019. febr. 13. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!