Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már, hogy az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy az utcán elsétált életetek szerelme akit soha többet nem láttok? Nektek is ilyen rossz érzés utána?

Figyelt kérdés
Pár másodpercre/percre megpillantasz valakit és utána az ember órákig rágódik rajta :D előfordul veletek is?
2020. jan. 21. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ne rágodj rajta, inkább szólítsd le
2020. jan. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bírom, mikor a fiatalok felnagyítanak mindent.:)

"Életetek szerelme elsétál mellettetek. " :XD

2020. jan. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül felnagyítás ez. Néha előfordul, hogy olyan emberrel találkozol, aki hirtelen elvarázsol. Ez bárhol lehet, egy kedves pénztáros is akár, teljesen váratlan helyzetben. Velem is történt már hasonló.
2020. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oke értem én de maximum egy benyomásod lehet róla. Túlzónak találom az életem szerelme kifejezést. Ahhoz több kell mint pár perc bazsajgás. Csodálkoztok majd, ha szívtok, mert azonnal elájultok egy szép pofitól.
2020. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj de begyöpösödött valaki. Nyilván nem konkrét szerelemre gondoltam, szándékos túlzás. Borzalmas, hogy ezt magyarázni kell valakinek.
2020. jan. 21. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos élőbeszédben egyértelmű, mert látom a testbeszéded, interneten nehebben jön át a túlzás, irónia. Inkább használj idézőjelet ilyenkor és nincs félreértés.
2020. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!