Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertáltak, akiknek lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltak, akiknek lett párjuk, leírnátok, hogy jött össze?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy társasági ember, néha szívesen eljárok, de utána le vagyok fáradva, inkább az egyedüllétet meg a kettesben beszélgetést igénylem.

De tudom, h barátnőt kb. minden ismerősöm úgy talált, hogy valamilyen társaságban, mivel nekem ilyen nincsen és nem is igénylem a nagy társaságot, így nem egyszerű a szitu.

Nem mondom, h annyira vágyom párkapcsolatra, de néha azért megfordul a fejemben, hogy azért az nem lenne jó, ha nekem soha nem lenne olyan rendes, ami nem csak néhány hónapig tart.

Alapvetően jók az adottságaim ,jól nézek ki, vannak céljaim, minőségi életet élek, de mivel nagyon ritkán járok társaságban, így matematikailag igen kicsi az esély,h olyat találok, aki hozzám illik.


2020. jan. 20. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is introvertált vagyok, interneten ismerkedek általában.

Nyilván személyesen jobb lenne, így azt preferálom, hogy pár levélváltás után találkozzunk személyesen.

2020. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pedig ki kéne mozdulni kicsit. Nekem nem jött be az internetes ismerkedés. Nem bulikra gondolok, hanem olyan helyekre/programokra amik a te érdeklődési körödnek megfelelőek és ahova egyedül is elmész szívesen. Pl: könyvtár, vásárok, bolhapiac, vagy ülj be kajálni valahova és szólíts le egy lányt aki szimpatikus és egyedül van.


Az én párom is Intro, meg egyikünk se nagyon szereti az emberek. Mi egy iskolába jártunk, kolisak voltunk mindketten, nagyon közel voltak a szobáink egymáshoz, bár más évfolyamra jártunk, elég hamar össze barátkoztunk, a többi meg jött magától. A két kezem össze teszem érte egyébként, mert még egy ilyen ember nem hiszem, hogy lesz az életemben mint ő.


Szóval hajrá! Jól nézel ki, mosolyt elő és ismerkedj.

2020. jan. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Rockarc ***** válasza:
80%

Megismerkedsz vele, suliban, munkahelyen, neten, barhol. Utana elhivod randira. Ha minden passzol, akkor ezt addig ismetelheto, ahanyszor igeny van ra. Az introvertaltak is igy csinaljak.


A benasag, gyavasag, onbizalomhiany, hiszti, kommunikacios visszamaradottsag meg az osszes tobbi amivel felruhazzatok az introvertaltakat hulyeseg, mert extrovertaltakra is igazak lehetnek ezek a tulajdonsagok. A tarsasag kerulese is hiszti, ugyanis egy introvertalt is jarhat tarsasagba es meg jol is erezheti magat benne. Legfeljebb nem egesz napos bulikon vesz reszt, vagy megoldja, hogy egyedul is tudjon maradni idonkent. Egy tobbnapos fesztivalon is van lehetoseg leulni a semmi kozepere. Valami jobb kifogas kene, hogy miert felsz a csajoktol.


43F

2020. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még az internet előtti korban voltam fiatal, az első kapcsolatom a munkahelyről alakult, polgári szolgálatos volt nálunk a srác, alaposan rám szállt, fél évig megpróbáltam lekoptatni, de ha kidobtam az ajtón, visszamászott az ablakon, végül megkedveltem és bár nem éreztem iránta semmit, csak szimpátiát, a barátnője lettem. Nem kellett volna, mert szexuálisan taszított, de nem akartam egyedül maradni örökre, akkor már 25 éves voltam. 29 voltam, amikor levelező fősulira kerültem, a munkahely kötelezett az elvégzésére és itt ismertem meg egy srácot, akibe beleszerettem és akihez később feleségül mentem. A házasság később tönkre ment, azóta volt 2 kapcsolatom is, mindkettőt munkahelyen keresztül ismertem meg, de nem kollégák, mert jellemzően nők közt dolgozok.
2020. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Tinderen. Azelőtt meg a haverom lakótársa volt az illető. Csak okkal megyek helyekre vagy amiatt a kevéske ember miatt, aki fontos nekem. Esélytelen lett volna így ismerkedni, de minimum kellemetlen, ha beleerőltetem magam a bulikba meg ilyen hülyeségekbe, ahol csak elunom magam.
2020. jan. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem tudtam belőni merre menjek, ezért őt szólítottam le a pályaudvaron. Kiderült, hogy egy koleszban fogunk lakni, ha így alakult barátok lettünk. Később együtt is jártunk haza vonattal, aztán több közös programunk is volt... így szépen összegabalyodtunk.
2020. jan. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Marha nehezen...

Nekem nem eleg a tinderen az a 20 sablon kerdes amit feltesznek a pasik... A legtobbel el sem jutok a vegere mert mar teljesen kiakadok tole.

Az tud megfogni akivel csak beszelgetek, mindenrol barmirol aki partner ebben aki

Tud varni arra h kedvem legyen talakozni. Ez a fel ora tinder utan tali nekem kenyszer soha nem lett jo vege.


Az eletben tudok tarsasagi lenni 1-2 orat de utana meg magyobb szuksegem van csendre es egyedulletre.


Parkapcsolataim mindig ugy alakultak ki hogy egy aranylag hosszabb idoszak volt amikor csak dumaltunk es volt par mozi szinhaz majd szepen lassan osszekeveredtunk.


Ez a tempo idealis nekem. Ha gyorsabb bezarok.

2020. jan. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Közös barátok által. Így volt a legjobb, mert így nem ilyen hülye csajozós dumákkal jött oda hozzám, csak beszélgetni. Aztán nagyon sokat beszélgettünk és nagyon megkedveltük egymást, kiderült sok közös dolog. Így ment pár hétig, aztán már elkísért ide-oda, én is párszor segítettem neki, majd egy meghittebb séta közben egyszer csak megcsókolt. :) Addigra már sokat gondoltam erre és elmondta, hogy ő is. Előtte is csomót beszélgettünk szerelemről, kapcsolatról.

Azelőtt én is ismerkedtem társkeresési célzattal, de felesleges, erőltetett az egész.

2020. jan. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt találtam egy hozzámillő intrót 😊
2020. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!