Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen lányokat hol találok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lányokat hol találok?

Figyelt kérdés

Létezik olyan hely vagy interneten inkább olyan oldal ahol tudok beszélgetni nálam idősebb lányokkal ?

Randizni akár

23éves vagyok

De tinderre meg badoora nem akarok regisztrálni mert lehúzás


2020. jan. 19. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszlanyok, beszamolok
2020. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A rosszlanyokrol csak k.vát találok
2020. jan. 19. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek ide oldalak? Személyesen már nem is megy?

L

2020. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Ingyen hasznald. Miert akarsz extrakat?

En minden uzenetet olvasatlanul torlok, ha nem lajkoltam a pasit. Leszarom, kinek tetszettem, ha nincs match, egyoldalu a dolog.

En pont ezeken vagyok. Es ez a plane, hogy en csak azt nezem, ki tetszik, egesz eletemben semmire se mentem azzal, hogy csak en tetszettem.

Ha nem vallalod fel a fenykepeid es a keresest, mi a fenet remelsz.

2020. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Használtam korábban de szerintem komolytalan vagy nem vonzottam be
2020. jan. 19. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj le a retropolisba ott találsz 40-50-es hölgyeket, nem csak beszélgetni, de mi több táncolni is tudsz velük, vagy bármi más. Persze ez rajtad is múlik... ők maguktól nem fogják rádvetni magukat.

Egyébként meg... lehúzás? Talán igen, de most ismerkedni akarsz vagy sem? Csak tanács: mielőtt idősebb tapasztaltabb hölgyek irányába nyitnál először próbáld meg a saját korosztályod, az idősebb hölgyek nem nagyon szeretik a náluk éretlenebb gondolkodásúakat.

2020. jan. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a tinder pedig nagyon hasznos tud lenni

f

2020. jan. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!