Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten ugye a nők kapnak a képükre 1000 lájkot, egy férfi 0-át, nós, erre a nők azt szokták mondani ez azért van mert a férfiak állandóan bacnának? Többi lent?

Figyelt kérdés
ha ezzel a nők tisztába vannak,mért raknak ki megint képet?pl egy facés társkereső csoportba?nyilván nem azért mert télleg komoly kapcsolatot keresnek hanem mert várják az 1000 lájkot,akkor csak jó nekik így?
2020. jan. 17. 14:06
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
a modorommal nincs gond,normálisan beszélek a legutolsó bűnözővel is
2020. jan. 17. 14:49
 22/30 A kérdező kommentje:

Nekik is ilyen hányingerkeltő írásképpel írsz, mint ahogy idehánytad a mondanivalód? Mert akkor ne csodálkozz, ha senki nem válaszol


nyilván ha ki írok egy kérdést,és belekötnek a helyesírásba de amelett nem írnak semmi érvet,a kérdésre vonatkozoan azt persze hogy elfikázom,ezzel nincs gond

2020. jan. 17. 14:52
 23/30 anonim ***** válasza:
68%
A kommunikáció pedig elég fontos egy kapcsolatban. Ha pedig nincs közös téma és egész randi alatt némán bámultok egymásra, vagy max néha beszéltek pár szót akkor abból a nőnek az jön le hogy nem illetek össze, nem fogtok tudni miről beszélni, nincs meg a közös téma, stb. Szóval fejleszd a beszélőkéd. Van haverom aki a semmiről is el tud poénkodni és sikeres a nőknél. Pedig még csak nem is jóképű.
2020. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

A kommunikáció pedig elég fontos egy kapcsolatban. Ha pedig nincs közös téma és egész randi alatt némán bámultok egymásra, vagy max néha beszéltek pár szót akkor abból a nőnek az jön le hogy nem illetek össze, nem fogtok tudni miről beszélni, nincs meg a közös téma, stb. Szóval fejleszd a beszélőkéd. Van haverom aki a semmiről is el tud poénkodni és sikeres a nőknél. Pedig még csak nem is jóképű.


jó de haverod olyan ember ami kell a nőknek,ha a szófosó akkor olyan,ha páwasérós nak kell lenni olyan lessz,én nem vagyok gyök-ér....

2020. jan. 17. 15:05
 25/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem páwasérós, hanem egy csóró, szemüveges gyerek, szimplán tud beszélgetni. Tudod, szokták is mondani hogy "a nőről le kell beszélni a bugyit". Na, azt így értik. Jó kommunikáció, egy kis viccelődés, és máris sikered van. De ha nem akarsz változtatni rajta akkor meg ne nyavalyogj hogy nem kellesz senkinek.
2020. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
most komolyan,azért lessz csak valaki viccelődős hogy legyen nője?elég gáz
2020. jan. 17. 15:13
 27/30 mikeXxX ***** válasza:
Azért csak a magad nevében beszélj mert engem likeolnak 😆! És ha egy nő többet kap mint én akkor mi van? Meghalok vagy mi? Nem ezzel kéne foglalkozni szerintem bár a te életed de ezzel nem leszel előrébb szerintem ezzel csak azt éred el hogy egy nőgyűlölő leszel mint itt sokan.
2020. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Most ez hogy van? Saját kiírt kérdésedet fikázod?

Kedves #1, Amnéziás lettél hirtelen?

2020. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 MolotovPunk ***** válasza:
47%

Bárhogyan is van ez a férfiak rontják el nagyrészt,mivel ők lájkolnak meg írogatnak a nőkre gyakran randomban.Gondold el,ha egy férfi sem írna rá a nőkre pl netes társkeresőkön mi lenne?Előbb utóbb a nők írnának rá a nekik szimpatikus pasikra,mert úgy éreznék senki nem foglalkozik velük.Én társkeresőkön szinte soha sem,vagy nagyon ritkán alig alig írtam rá nőkre,mégis párszor akadt 1-1 csaj,aki rám írt.Még randit is sikerült összehozni és 1-2 komoly kapcsolatot is társkeresőről úgy,hogy nem én kezdeményeztem.


32/F

2020. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A lájkokat les*arom.

Annak pedig örülök, hogy a nőket meghódítani kell, és nem csak úgy az ölembe pottyannak. Örülök neki, hogy a feleségem azért van mellettem, mert tetszettem neki, meggyőző voltam, szimpátiát, vonzalmat váltottam ki belőle, és nem azért, mert véletlenül szembejöttem, vagy valami hülye lájk miatt.

2021. nov. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!