Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten ugye a nők kapnak a képükre 1000 lájkot, egy férfi 0-át, nós, erre a nők azt szokták mondani ez azért van mert a férfiak állandóan bacnának? Többi lent?

Figyelt kérdés
ha ezzel a nők tisztába vannak,mért raknak ki megint képet?pl egy facés társkereső csoportba?nyilván nem azért mert télleg komoly kapcsolatot keresnek hanem mert várják az 1000 lájkot,akkor csak jó nekik így?
2020. jan. 17. 14:06
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom neked miért fáj ha a 100 üzenetből csak 10-nek válaszolunk, mert a többi egyáltalán nem jön be. Gondolom a maradék 90-ben vagy.


egy nőnek hogy jöhet be 100 férfiból 10?biztos nem azért mert gnómok azok a férfiak,szimplán a nagy igény,bár erre jön a válasz hogy meg tehetik........

2020. jan. 17. 14:29
 12/30 A kérdező kommentje:
és ha mindezt oda írtam volna ki?már leprásként kezelne a fél ország,mert ha nőkről van szó,akkor nem lehet le írni az igazat
2020. jan. 17. 14:31
 13/30 anonim ***** válasza:
95%

A kérdés b..romság. 1000 likeot csak az tud összegyűjteni, akinek több ezer ismerőse van, aki mindenkit visszajelöl, boldog-boldogtalant. Likek..rvák. De őket ne mossuk már össze a normális értékrenddel bíró nőkkel.

Nekem kb 340 ismerősöm van, és a képeimet általában nők likeolják. Ismerősöket nem gyűjtök, nem kapok nyáladzó kommenteket, mindenki tudja, hogy boldog kapcsolatban vagyok, nem írhat ismeretlen ember a képemhez, nem likeolhatja.


Társkeresőn pedig lehet kulturáltan véleményt nyilvánítani. Nem a nők tehetnek arról, ha egyes férfiak értelmi szintje csak a nyáladdzásig terjed, vagy hogy de megb..sználak..stb. Az, hogy ti csak egy szinten vagytok, amit a f..rkatok irányít, arról mi nem tehetünk.

Ja, és nem kötelező boldog-boldogtalan képéhez írni és like-olni.

2020. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
vagy volt hogy láttam egy lányt,állandóan bugyis képeket posztolt,rá írtam,tettem neki egy sex ajánlatot,kúltúráltan...erre a barátnőjével leugattak,nem kúltúráltan....azóta ha lát a barátnője úgy néz rám mint a véres rongyra,pedig ennek kb 6 éve....
2020. jan. 17. 14:38
 15/30 A kérdező kommentje:

A kérdés b..romság. 1000 likeot csak az tud összegyűjteni, akinek több ezer ismerőse van, aki mindenkit visszajelöl, boldog-boldogtalant. Likek..rvák. De őket ne mossuk már össze a normális értékrenddel bíró nőkkel.


Nekem kb 340 ismerősöm van, és a képeimet általában nők likeolják. Ismerősöket nem gyűjtök, nem kapok nyáladzó kommenteket, mindenki tudja, hogy boldog kapcsolatban vagyok, nem írhat ismeretlen ember a képemhez, nem likeolhatja.



Társkeresőn pedig lehet kulturáltan véleményt nyilvánítani. Nem a nők tehetnek arról, ha egyes férfiak értelmi szintje csak a nyáladdzásig terjed, vagy hogy de megb..sználak..stb. Az, hogy ti csak egy szinten vagytok, amit a f..rkatok irányít, arról mi nem tehetünk.


Ja, és nem kötelező boldog-boldogtalan képéhez írni és like-olni.



ne legyél fogyi....én facés társkereső csoportokról beszélek,ott ez megy:lehet liveolni,képet kirakni,írni,200 ezres csoportba benne vagyok,látom hogy írnak férfiak ki,semmi válasz,ha nagyon ronda még beszólásokat is kap,egy nő meg mindeggy hogy néz ki kapja a lájkokat,meg a dicséretet,nem nem azt hogy megdugnálak,hanem kulturált bókokat,mondom,ha a nők véleménye erről az lenne mint neked akkor törölnék magukat onnan,de nem teszik,nem véletlenül...

2020. jan. 17. 14:40
 16/30 anonim ***** válasza:
79%
Azért kapja a ronda nő is a bókokat mert ennyire alacsony szinten vannak egyes férfiak hogy mindegy hogy néz ki, a lyuk az lyuk. Arról mi szintén nem tehetünk, hogy a férfiak ilyenek. Itt is ha meglátják hogy 18L vagy 19L már írnak is ra az emberre, nem számít hogy lehet akár 100 kilós kopasz tini lány is. Inkább nektek férfiaknak kellene magatokba nézni és nem ennyire lealacsonyodni.
2020. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
én nem azt nézem hogy lyuk lyuk mégse kellek egy nőnek se
2020. jan. 17. 14:46
 18/30 anonim ***** válasza:
95%
Talán változtass a külsődön, modorodon, és szexajánlatok helyett normálisan ismerkedj.
2020. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
egyszer lehetett volna nőm,de amikor találkoztunk,nem tudtam beszélni,és mivel a nők a megértésükről híresek,így kb egy héttel később már kapcsolatba volt
2020. jan. 17. 14:48
 20/30 A kérdező kommentje:

Talán változtass a külsődön, modorodon, és szexajánlatok helyett normálisan ismerkedj.



kimondta hogy állandóan sexajánlatokat teszek?teis buta vagy?mivel nem 13 éves vagyok így volt amikor ezt akartam volt amikor azt,egyik se jött össze

2020. jan. 17. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!