Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent, ha egy nő kerüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy nő kerüli azt a férfit, akivel korábban jóban voltak, de a férfi többet akart?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi komolyat nem akar tőle. Ennyi a titok.
2020. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar többet...Hogy miért, annak ezer oka lehet. Pl. közös munkahely,nincs elég ideje,nem akar kapcsolatot,nem jön be neki stb. stb.
2020. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az egyetemen mindketten résztveszünk egy műhelymunkában, de a lány mindig kiköti nekem, hogy csak szakmai dolgokról beszélhetünk egymással. A viszonyunk hűvös, lényegében csak köszönés színtű. Azelőtt jóban voltunk, de én kezdettől fogva vonzódtam hozzá,pedig tudtam, hogy foglalt. Amikor szakított a barátjával, közeledni kezdtünk egymáshoz, de végül ráment a barátságunk. Ez már 4 éve volt, neki azóta több kapcsolata is volt, nekem egy sem, és 30 leszek... Ő pedig 26,vagyis idősebb már, mint amennyi én voltam akkor... Ennyire utál engem azért, mert hallgattam az ösztöneimre? Tényleg teljesen érdektelen vagyok még barátként is neki?
2020. jan. 16. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
te mit gondolnál valakiről,aki nem ez a csaj, és nem érdekel téged cseppet sem, akinek 4 évig nem lenne senkije, és ebből talán úgy tűnne, csak rád várt azóta is...hogy annyira nem tud túllépni, hogy be se nőzik, elég bizarr
2020. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy mivel tudja, hogy a férfi többet akar tőle, de ezt nem viszonozza, így kellemetlen és zavarbaejtő a társasága. Én se haverkodnék olyan emberrel, akit elutasítottam, mert nem akarnám, hogy minden apró baráti gesztus után reménykedjen vagy belemagyarázzon bármit. Egyáltalán nem tartom fair dolognak a barátságot egy olyan emberrel, aki nem barátként tekint rám. Nem utál, csak nem akarja, hogy bármit félreérts.
2020. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a félreértés lehetőségét is ki akarja zárni! Nagyon határozott NEM.
2020. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül sem akar bátorítani.
2020. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!