Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tettetek volna ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tettetek volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy sráccal a boltban. Segített, de hagyjuk, kicsit kínos volt. Szóval oda meg vissza voltam tőle, de ő is. Meg legalább lább nem 14-16 éves kis nyomik nyomulnak rám 22 éves létemre.

Aztán fizettem, leléptem, igazából már nem is figyelzem rá, de sétáltam a járdán, esett és bekanyarodik elém egy kocsi, nem szállt ki senkit. Én meg bepánikoltam, meg amúgy is át akartam menni a zebrán, átmentem. Ő volt az, nem tudom, mit akart, de ha ki sem száll, meg le sem húzza az ablakot..... Mit gondolt, csak bepattanok mellé, vagy még kikerülöm a kocsit, addig kiszáll...


2020. jan. 16. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, ha nem szállt ki, akkor balfék.

S nem utolsó sorban, soha nem szállunk be idegenek kocsijába, mert könnyen valami külföldi munkán találod magad, vagy rosszabb...

2020. jan. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem. Csak nem tudom, mi volt a célja, hogy behúz elém, aztán ki sem száll, meg nem is szól egy szót sem, csaknnéz... Oké, én jöttem el. Pénztáros előtt nem beszélek meg semmit vele, meg nem is várogatom. Direkt lassan sétáltam, ha akart utolért volna.


Lehet jobb is. Ha akart volni valamit, vagy szólni hozzám, lett volna alkalma, nem akart... Meg amúgy is ez olyna dedós, hogy elállom az utadat. Jó, pont ott van dolga, persze. De akkor sem nekem kellene odamenni. Ha ki sem száll.


Igen, én sem ültem volna be hozzá... Mondjuk normláisnak tűnt, de kit tudja.

2020. jan. 16. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!