Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még más nök is rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még más nök is rajtam kivül akik teljesen kizártnak tartják, hogy egyszer édesanyák legyenek?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok,és maximálisan elutasitom hogy én egyszer bárkinek is gyereket szüljek,ezért sokan megszólnak (még családon belül is)

Miért akkora nagy dolog ez?


2020. jan. 15. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanígy gondolom én is.

Egem még senki nem szólt meg érte.

2020. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem fogadják el, mert mint sok mindenben, képtelenek belátni, hogy nem mindenki ugyanúgy gondolkodik egy adott témáról.

Engedd el. Én se akarok soha gyereket, de ha ez a téma, egyszerűen nem mondok rá semmit, mert elegem van az 5 órás szövegekből (pl munkahelyen), hogy mennyire a legjobb anyának lenni, meg stb. Mert azt hiszik sokan, hogy csak mondod, hogy nem akarsz gyereket, de nem gondolod komolyan.

Én anyapótlékként vigyáztam/foglalkoztam két testvéremmel míg anyu dolgozott és kicsik voltak, nekem az bőven elég volt, hogy kiábránduljak a gyereknevelésből. Nem is szeretem másnak a gyerekeit, jó, vannak cukik, oké, de ahányszor meglátok egy babakocsis anyukát, ahogy megy az utcán, nem azt veszem észre, hogy mennyire húde boldog. Hanem sajnálom, hogy milyen nyúzott.

Ennek ellenére elfogadom, ha valaki meg gyereket akar. Szóval ennyit tudsz tenni: elengeded a füled mellett az okosokat.

2020. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem az, hogy ti legalább felismertétek, hogy miért nem szeretnétek gyereket, kiálltok véleményetek mellett és ezáltal őt is megkímélitek, hogy ne egy elrontott gyerek legyen, akit csak kényszerből nevelnétek.

Így is látok sok anyukát, akik nem foglalkoznak a gyerekükkel, nem nevelik, csak az okostelefont, vagy a tabletet adják oda a kezükbe, de olvasni, vagy játszani, már luxus nekik. A játszótéren is nagyon ritka az olyan anyuka, aki a saját gyerekével játszik, és nem a másik anyukával beszélget, vagy a telefonják nyomkodja. Miattuk is van annyi elcseszett gyerek. Sok embernek tényleg nem való gyerek, de csinálnak, mert elvárják tőlük..stb., de abba nem gondolnak bele, hogy a gyereket nemcsak megcsinálni kell, hanem foglalkozni is kell vele, szeretni, odafigyelni rá. Néhány gyerek csak azért kitűnő tanuló, mert ebbe menekül, mert otthon nem foglalkoznak vele.

A rengeteg különórára járást se értem, amivel már úgymond dicsekednek a szülők, hogy ilyen énekóra, ilyen sport, ilyen tánc..stb. közben meg a gyerek nem biztos, hogy élvezi, teljesen lefárasztják, nem hagyják a gyereket élni se.

Párommal múltkor beszélgettünk pont erről, hogy ha majd mi gyereket szeretnénk, akkor csak egy valamire iratnám be, az is egy sporttevékenység legyen, semmi másra. A gyereket nem elég, hogy az iskolában túlterhelik, még egyes szülők erre rákontráznak a több különórákkal. A gyerek meg közben elfelejt gyerek lenni.


Ne foglalkozzatok senki véleményével. A ti életetek, azt csináltok, amit akartok.

2020. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem semmi gond nincs ezzel! Én is hasonlóan gondoltam, amíg nem lett egy csodás párom, és lett egy viszonylag jól menő vállalkozásom. 24 éves koromra elértem a pénzügyi biztonságot. Családot alapítottam és boldog vagyok. Előtte habzsoltam az életet, élveztem a szabadságot. De szerettem volna ezeket a vágyaimat, ösztöneimet kiélni. :D Teljesen normális amit meg te szeretnél! Ne mások érdekeljenek, hanem teljesítsd az álmaidat!
2020. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
42 vagyok es meg mindig nem akarok. Sok oka van, de a lenyeg, sose akartam.
2020. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
53%ast hagyjátok az egy befordult nőgyűlölő, bármit írhatsz, ha nő vagy, ő mindenbe beleköt.
2020. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi baj, ha ismerkedéskor nem árulsz zsákbamacskát.
2020. jan. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!