Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még más nök is rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még más nök is rajtam kivül akik teljesen kizártnak tartják, hogy egyszer édesanyák legyenek?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok,és maximálisan elutasitom hogy én egyszer bárkinek is gyereket szüljek,ezért sokan megszólnak (még családon belül is)

Miért akkora nagy dolog ez?


2020. jan. 15. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, vannak még rajtad kívül más nők is, akik nem szeretnének gyereket.


Egyébként te miért nem szeretnél?

2020. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
A karrier választása élet helyett. Az a gond...
2020. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Az emberek imádnak beleszólni abba, amihez semmi közük, csak mert azt hiszik, hogy az ő életúzjuk az egyetlen helyes életút a világon. Nem szabad velük foglalkozni. Sokan vagyunk így a gyerekkérdéssel, mondjuk engem nem cseszeget senki, mert aki egyszer megpróbálja, azt leállítom, ha pedig nem tanul belőle és továbbra se tiszteli a döntésem, akkor onnantól kezdve nem tartok igényt a társaságára.
2020. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
"A karrier választása élet helyett. Az a gond..." És neked miért is gond, ha valaki a karriert választja egy életen át tartó felelősség helyett? Amit te életnek hívsz, az másnak a legrosszabb rémálma. Téged nem érint, hogy más szül-e vagy sem, tehát miért is gond?
2020. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok és én sem szeretnék. Egészen az utóbbi pár évig szerettem volna,azóta nem (Egészségügyi dolgok miatt meg amúgy sem).

A család, barátok nem fogadják el a véleményünket (párom sem akar) , szerintem kell még nekik pár év az elfogadáshoz. Az elején belementem velük a vitába, most már egyik fülemen be,másikon ki.


Viszont nekem is csak a párom akit ismerek és nem akar gyereket. Szerintem sokkal többen vagyunk,csak vannak akik belemennek a vsalád unszolásába, de később általában megbánják, ezekből is tevődik össze a sok válás.

2020. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Egy átlagos eladó vagyok,tehát nem arról van szó hogy a munkám az életem.

Inkább csak szeretném a nyugodt életemet megörizni,azt tenni amihez épp kedvem van stb.

2020. jan. 15. 14:58
 7/17 anonim ***** válasza:
14%
De akkor engedd popsiba!
2020. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzem most, egyáltalán nem vonz sem az anyaság, sem a házas élet. Sőt, néhány anya folytonos hisztizése a gyerek miatt még jobban taszít. Hatalmas tiszeteletem azoknak az édesanyáknak, akik nem vergődnek állandóan a gyerekük miatt.
2020. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok. Aki a karrierest választ írta annak üzenem:

Nekem pl fontos a karrier, de nem az miatt nem szeretnék, hanem mert amúgyis 100 problémám van egészségügyileg (nőgyógyászati területen) és már 2 műtéten vagyok túl meg valszeg meddő is vagyok. A francnak sem hiányzik egy szülés, császár meg az azzal járó gondok.

Meg én hiszek abban, ha valakinek a meddőséggel van problémája, az nem véletlen.

2020. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a valakinek szüléssel van bajom, mert kutyát is azért vettem mert én akartam, épp ezért magamnak, annak tudatában, hogy minden nyűgje és költsége engem terhel majd.


Egyszerűen csak fölösleges nyűgnek tartom az egészet. Biztos sokan szeretnének anyák lenni, nekem erre nincs ingerenciám. Ha elmondanak ezért mindennek, azzal csak azt látják be, hogy szar ember vagyok, tehát szar szülő lennék, tehát meg is indokolják maguknak a döntésem, amivel nem értettek egyet.


Amúgy jellemzően a férfiak (akiknek tőlünk, nőktől függ, hogy lesz-e valaha gyerekük) és azok szokták ezt felróni hibaként, akiknek van gyerekük és vagy annyira el vannak tőle telve vagy annyi mindent feláldoztak azért, hogy azzal szívjanak, hogy ha te ezt nem akarod, akkor nem vagy ember.


De amúgy nem szokott érdekelni. Nem érzem magam ettől különbnek, sem alacsonyabbrendűnek. Meg valószínűleg amilyen beteg voltam pár éve, nem is lehet gyerekem, szóval ennyi erővel sértegethetnének rajtam kívüleső gondok miatt is.

2020. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!