Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tényleg tetszenèk neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg tetszenèk neki, akkor tenne valamit?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, aki nagyon intelligens, okos, komolyan veszi a szakmai munkàjàt, ami kreatív is, folyton ebben van elmerülve.Kritikusnak tűnik de van humora, visszafogott,buliban még nem láttam, bár èn se nagyon vagyok ott szóval nem tudom.Hogyan kelthetnèm fel az érdeklődését, mi lehet vonzó egy ilyen srácnak?Nem egy közegben mozgunk, szóval ötletem sincs.Párszor feltűntem neki így rànézésre, utána be is jelölt, de ennyi mèg nagyon kevés.
2020. jan. 15. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Igen, ha annyira tetszenél neki, akkor tenne valamit.


Kár erōlködni, hogy felkeltsd az érdeklōdését, ha tényleg èrdekled, akkor lépni fog, semmit nem kell tenned ehhez. Esetleg ismerkedj vele, beszélgessetek, majd kiderül.

2020. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Mi vagy te, valami Istenség, mi az hogy semmit nem kell tennie ehhez? Ha felvett írj neki nyugodtan, beszélgess vele normálisan kicsit, aztán hívd el valahova dumálni.
2020. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha annyira akarnál vmit akk megmozditanád a nagyon kényelmes kis popsidat :)
2020. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Valószínűleg a srác már felmért téged és látja, hogy nem ütöd meg azt a szintet amit elvárna egy nőtől. Nem elég szépnek lenni, Cicus!

Az is lehet, hogy Ő szeretné magát anyagilag összeszedni annyira, hogy elinduljon a nagybetűs életben. Ilyen cél mellé nem fér be, hogy maga mellé csapjon egy pénznyelőt és minden félretett, összekuporgatott vagyona kifollyon a kezei közül. Egy ilyen pasi okos és inkább qrvázik - ami sokkal költséghatékonyabb és anyagilag jóval kiszámíthatóbb környezetet biztosít. Meg legalább a szex is szex.

2020. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Bejelölt, tett is valamit

...

te is jelezhetned neki vmit, pl irsz neki

2020. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Hagyjad. Nem érdekled.
2020. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!