Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok volt olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt olyan, hogy egy olyan srácba habarodtatok bele, aki amúgy nem az eseted és fotón mondjuk nem tetszene?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ő jött oda és jól nézet ki, de alapból, semmi extra, sőt vörös a haja, amire eddig azt mondtam volna, hogy nem...
2020. jan. 13. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha pedig valakit megkedvelsz a külseje is vonzóbb lesz :)
2020. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolúte így történt az eddigi legnagyobb szerelmem esetében. Mindig is s szőke kékszemű kisfiút arcú pasik jöttek be, állandóan egy típusú sráchoz vonzódtam. Aztán megláttam őt. Olyan kisugárzása volt, hogy végén lett. Teljesen ellentéte az eddigieknek: barna haj, barna szem, borosta. Kifejezetten nem is volt az s tipik szépfiú, akik nekem tetszettek. És belebolondultam egy idő után...
2020. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából pont a külseje fogott meg és nem tudom, miért, de ilyne még nem volt
2020. jan. 13. 22:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyesmi :) barátom olyan, akire mindig azt mondtam, sose, aztán mégis így alakult :D

20/L

2020. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt, de nem is lett semmi és azt mondom hála istennek.
2020. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tetovált?
2020. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
16 éve a férjem 😅
2020. jan. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Volt

Kifejezetten csúnyának láttam.

Elkezdett velem beszélgetni fb.n baromi szép belsővel rendelkezik egy idő után beleszerettm és szépnek láttam, megmaradtunk szerencsére (már így látom) csak barátnak,viszont annyi titkom őrzi és énis az övét, hogy csak na.

Nem hittem volna, de minden kizáró tényezőnek megfelelt, mégis eltudtam volna vele képzelni még a családalapítást is

2020. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem igen, a barátom nem volt az esetem, mert hosszú hajú srác. De egyébiránt bejött, és elég hamar már a haja sem zavart. :)
2020. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából annyi, hogy vörös volt a haja, de amúgy joól nézett ki. De ha nem szól hozzám, simán elsétálok. Azóta se tartom stéoenek a vörös hajú embereket, de ő az volt..
2020. jan. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!