Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni nők miért mondják ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nők miért mondják ezt?

Figyelt kérdés
A belső megszépiti a külsőt,persze képcsere után egyből eltünnek,esélyt sem adva a belső megismerésére..
2020. jan. 13. 08:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
Én itteni nő vagyok, és egyáltalán nem mondom ezt, pláne nem az itteni hímnemű fórumozókra. Blöeee.
2020. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Mert ettől jobbnak érzik magukat. Ennyi. Az önérzetüknek jót tesz, hogy ilyen cuki választ írtak. Az itteni válaszok többsége a való életben teljesen használhatatlan és nem is ilyeneket hallasz.
2020. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

ma 10:07


"képen ronda"


Aki neked ronda az másnak lehet szép,a szépség relativ ezt az itteni magukat értelmesnek mondó nők mondják nem én..

2020. jan. 13. 13:58
 14/17 A kérdező kommentje:

ma 10:10


"netes ismerkedésnél ez nem működik."


De mégis jöttek itt össze párok ezen az oldalon is és többi társkeri oldalon is,akkor ez hogy?

2020. jan. 13. 13:59
 15/17 anonim ***** válasza:
Azok valszeg nem voltak rondák.🤷
2020. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyira bírom hogy itt ilyen végletes a gondolkodás mód. Én tartom (tapasztaltam is) hogy a jellem felül kerekedhet a külsőn ha az csak simán nem vonz de nem is taszít. Kvázi semleges. De ez nem azt jelenti hogy ha szerintem csúnya valaki akkor is tetszeni fog ha jó fej. Ha taszít a külseje hát taszít.

És az is áll hogy az ízlés eltérő de ez sem azt jelenti hogy a 300 kilós zsír disznót ugyanannyian akarják mint az arányos szép embereket. Csupán hogy van akinek ez van akinek az jön be de azért létezik objektív szép és csúnya a világban.

Tehát ha valaki szép az sok embernek tetszik és nagy körből választhat ha valaki csúnya de megnyerő akkor egy szűk körből választhat. Ha valaki csúnya és még csak nem is megnyerő jellem az kB a maradékban kotorászhat.

Ugye az se mindegy ki mit vár el. Van a családban olyan aki akkor se kéne ha ő lenne a világ utolsó embere és nem lenne rokon. Ennek ellenére mindig van párja. No nem azért mert egy arany ember hanem mert magabiztos és tapló emellett nem a tanult modell lányok kellenek neki hanem a hasonlóan buta egyszerű emberek.

A párkapcsolat nem egy egyenlet amiben 2+2 mindig 4.

Van ízlés külső és belső téren van szerencse van lehetőség amivel vagy él valaki vagy nem van igény ami vagy azonos azzal amit az illető nyújtani tud vagy nem. Ezek mind jelen vannak mikor társat keres az ember.

Ezeken felül ahogy írták neten nem úgy megy mint élőben. Élőben megismersz valakit (jellemzően nem randi helyzetben) és megtetszik a jelleme és abba leszel szerelmes onnantól meg szinte mindegy is a külseje amíg a rózsaszín köd elvakit. Ha neten ismerkedsz a külső van előbb. Az alapján lehet szelektálni hisz másod nincs. Nincs viselkedés nincs hang nincs mimika nincs mozgás stb. Ráadásul nincs idő sem mert siettetett az egész procedúra.

2020. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, hogy a belső megszépíti a semleges külsőt. Ez viszont szinte lehetetlen ha valakit taszít a kinézeted. Azon már nem nagyon tud segíteni az elbüvölő személyiség,mert egy párkapcsolat fontos alap pillére a kölcsönös vonzódás. Ha ez nincs meg akkor az nem működik.
2020. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!