Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kor után válik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kor után válik a nők számára kevésbé fontossá a férfiak külseje?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok és persze értem, hogy a kövér férfi nem a nők kedvence, de valójában én már szívesen lennék olyan nővel is, aki külsőre nem tetszik. Ők viszont ezt nem tartják jó megoldásnak. Pedig igazából ők is kövérek, néhányuk még nálam jobban is.
2020. jan. 7. 19:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Amikor eleguk lesz a zoldfulu huszonevesekbol,es ertekelni tudjak a 35 feletti pasik képességeit.
2020. jan. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%
Én 38 vagyok, de az kor meg nem jött el, pedig biztos egyszerűbb lenne az életem. Igaz, én nem vagyok kövér se.
2020. jan. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát én meg csak nem is vagyok kövér se alacsony se ronda mégsem érdeklem a nőket. Mondjuk lassan ez már kölcsönös lesz....
2020. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!