Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs meg az a "hűha" érzés akkor nem is tetszik igazán?

Figyelt kérdés

Mar egy ideje érzem hogy szeretnek kapcsolatot de nem akarok kényszeredetten párkapcsolatot ezért nem is nem is társkeresőzöm és a többi.

Van egy srác ,közös ismerősön keresztül ismertem meg. Néha összefutunk (nem szándékosan).

Nagyon rendes, intelligens, kedves stb. Jóképűnek is találom.

Szóval egy ideje már úgy felkeltette az érdeklődésem és örülök ha látom. De azt vettem észre magamon hogy amikor találkozunk és beszélünk ,se közben se utána ez a wow, hűha, úristen de tetszel érzésem.

Másokkal (korábban) volt hogy ha megláttam azt aki tetszett vagy beszéltem a kiszemelttel (ilyen korai fázisokba) akkor gyakran utána szinte ilyen extázisba kerültem:D

Ez most azt jelentené hogy csak be akarom beszélni magamnak hogy tetszik vsgy nem tetszik annyira?

Igen, lehet túlkomplikálom.


2020. jan. 6. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Azért adhatsz neki esélyt. Nem minden szerelem, kapcsolat villámcsapás szerű. Olyan nem sokszor adódik az életben.
2020. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Érzelmek kialakulásához idő kell, 1-2 hónap; ha alapvetően kedveled a társaságát, próbáld meg.
2020. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Idővel érettebb lett a gondolkodásod, "benőtt a fejed lágya", nem rohansz bele minden kapcsolata. Jó ez így. Találkozzatok, ismerkedjetek, aztán kialakul valamerre...
2020. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Ez a hűha dolog nekem életemben 2-szer volt. 2 alkalommal meg kialakult. Tény, hogy nem volt olyan tüzes az utóbbi kettő kapcsolat, de szerettem őket is.

Adj neki egy esélyt, veszteni nem vesztesz vele. Nem kell azonnal összefeküdni, elég ha csak többször találkoztok. :)

2020. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
A "hűha" faktorhoz az is kell, hogy ismerd a másikat. Nem csak "néha összefutunk" szinten, hanem egy kicsit azért komolyabban. Ismerjétek meg egymást, de ha nincs meg a varázs utána sem akkor nem kell erőltetni. Ha valami nem alakul ki egy bizonyos ideig úgy, hogy megismerted már akkor nem is nagyon fog.
2020. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

4-es vagyok.

Elfelejtettem említeni, hogy a legutolsó kapcsolat, ami nem úgy indult, hogy wow, 2-3 hónapig is találkozgattunk, annyira nem voltam benne biztos. De mikor egy picit is éreztem, hogy lehet belőle valami, megpróbáltuk.

Azt hozzátenném, hogy ő volt az, akinél nem az elején, hanem mikor már együtt voltunk és már szex is volt, az hozta meg a wow érzést. Isteni volt vele. ;)

Bárki bármit mond, ez is sokat nyom a kapcsolaton, ha jól működik. :D

2020. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Na ezért nem szabad a hormonjaidra hallgatni, ott a bizonyíték az utolsó válaszban.


Rengetegen mennek szét azért mert "jajj nincs meg az a valami", aztán könnyen lehet hogy ott van az, csak egy kis noszogatás kell neki, olyan programokat szervezni, kettesben lenni például a mozi sötétjében, stb, szinte bármi ilyesmi beindíthatja.


De ha valaki élete végéig a villámcsapást várja könnyen lehet hogy 20 év múlva csak a macskái társaságát élvezheti. És a hangsúly a várján van, tehát nem is tesz érte semmit.

2020. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Nálam kell ez a "hűha" is, amit a külsőre értek. Oké, hogy idő, hogy megismerjem, de elsőre az fog meg. Alap, hogy vonzódjak hozzú úgy.

Nálam nem jött be soha az olyan, akivel úgy kezdtem, hogy majd a belső...

Amiről fent írsz, az tök jó barátság lehet.


Hány évesek vagytok? Nem fog elrohanni melletted az élet, ha nem ugrasz bele egyből az első ilyenbe.

2020. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Fiatal felnőttek vagyunk mindketten, 30 alattiak.

Nem is az idő elrohanásáról van szó. Igazából szeretnék esélyt adni annak hogy kialakuljon valami mert olyan is volt már hogy először nem különösebben érdekelt valaki aztán kezdett el tetszeni. Nem tudom..

2020. jan. 7. 12:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szeretnéd, akkor nincs kérdés. Próbáld meg.
2020. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!