Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyik legjobb barátnőm pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb barátnőm pasija jobban tetszik, mint a sajátom! A barátomat szeretem, de van ez a "tetszik" érzés! Barátnőm exe is tetszett, de most főleg, az új barátja borzasztóan tetszik, hiába szeretem a barátom! Mit tegyek, ha ebből elegem van?

Figyelt kérdés

A tetszés azt jelenti, hogy bejön mint pasi, ráadasul néha egy társaságban kell vele lenni, tehát huzamosabb ideig jön be. Azt érzem, hogy be kell vágódnom, kényszeresen próbálok jól kinézni és okosat mondani, nálam ez a tetszés, semmi többet nem jelent. De pont ez is több mint ami jó lenne, elegem van!

Az új barátjára meg ez hatványozottan igaz, mivel rohadt jól néz ki!


2019. júl. 30. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Semmit. Duplán is tiltott a dolog, és tudtommal ember vagy, nem pedig ösztönállat :D


Az tesz emberré, hogy le tudod küzdeni ezeket a kísértéseket. Nekem amikor van barátnőm teljesen kikapcsol az agyam más nők felé.


Kicsit olyan vagyok akkor mások irányában mint egy aszexuális :D

Nem tudom ki, hogy van ezzel, de nekem ez kvázi alap dolog.

2019. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld elkerülni szerintem.
2019. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Gondolkozz úgy hogy a barátnődnek a feladata hogy megfeleljen a pasinak, nem neked. Te akármit csinálhatsz nem a tied. Egyébként picit éretlen gondolkozás. A gyerekek csinálnak úgy hogy mindig a másik játéka kell.

Szóval legyél felnőtt nő, és lazulj le, önmagadnak felelj meg.

Amúgy aranyos ahogy leírtad! :)

2019. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd meg a dolgot. Vajon neked hogy esne, ha egy barátnőd a te pasidnál akarna bevágódni?
2019. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Barátom barátnője is ilyen,náluk vagyunk, élmegyek wc-re,mindig próbál utánam lopózni,hozzám érni és stb stb...

Végülis nekem tetszik a dolog:))

2019. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

élmegyek=elmegyek.

Nem vagyok orosz:)

2019. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kávás Káva
2019. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ramos ökle ***** válasza:
30%

Fogadd el, h a te szinted az, amilyen most van. :D

A többiek meg jobb nők, jobb pasikkal. Csorgathatod a nyálad, lehet, h pár menetre el is visznek, de ennyi.

Az alacsony önuralmad és a magas önértékelésed amik ezt okozzák.

Majd megszokod. :D

2019. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz példa talán. Unoka tesóm és legjobb barátnője pár nap eltéréssel szültek,mind két baba kislány. Unokatesómé kicsit nagyobb erősebb fűrgébb. Összejárnak játszani... Unokatesóm lányának háromszor annyi játéka van mint amennyire szüksége van. (első gyerek,első unoka,első dédunoka). Mégis a másik kislányé kell neki mert...nem az övé tíltott gyümölcs azért küzdeni kell. Neked is a valakiért küzdés izgalma miatt (is) kell a srác. Újdonság varázsa. Ebből picit az jön le bele kényelmesedtetek a saját kapcsolatotokba. Evidens ,hogy ott a pasid lesza...ha nem nézel ki jól,ha butaságot mondassz ő így is úgy is megvan már szerezve. (Aztán persze egyszer koppansz mert őt is vonzhatja az új.) Pezsdítsd fel a kapcsolatod. Csináljatok valamit amit már régen vagy sosem.
2019. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!