Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedésnél ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél ahol nagyon megvan az összhang, mi az oka annak, hogy a srác nem ír többè?

Figyelt kérdés

Írogatunk egymásnak, minden jól megy, viccelődés, éjszakába nyúló beszélgetések, már azt is megbeszéltük, hogy elfogunk menni kàvézni, és akkor...többet nem válaszol.Ez most zsinórban többször is megtörtént velem, olyan esetben is, hogy tőlem kérdezett valamit a srác, én válaszoltam, de a vàlaszom már nem nyitotta meg.(általános kérdés volt, hogy milyen napom volt)


Így nem tudok senkit sem komolyan venni, és teljesen elvette a kedvemaz ismerkedéstől.



2020. jan. 6. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én is hasonló cipőben járok. Lehet talált valaki mást, csak erre tudok gondolni. (Nem biztos, hogy így van)

22/L

2020. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Több vasat tartott a tűzben.
2020. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Éééérdekeeees, én pont a lányokkal járok kísértetiesen pontosan ugyanígy sorozatosan! :O

De miért?? :O

2020. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Lehet hogy nem látta rajtad az igyekezetet, mindig neki kellett kezdeményezni aztán megunta. Lehet az is hogy talált mást aki "odaadóbb" volt. :)
2020. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem világosal leírtam, kedves utolsó!
2020. jan. 6. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán mégsem akart találkozni. Az már csak gerincesség kérdése, hogy ezt közlik-e vagy ghsotolnak.
2020. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy a Tinderen többen tűnnek el egy átlagos hétköznap, mint a Bermuda-háromszögben 200 év alatt. Igaz, hogy nemrég kerültem vissza a "piacra", de 4 éve még ritkaság számba ment és a létező, leggyávább és gerinctelenebb dolog volt a ghosting. Mára rutin lett, szép új világ...

Amúgy bármi oka lehet, a leggyakoribb, hogy talált mást vagy meggondolta magát.

2020. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rockarc ***** válasza:
55%

Valaki massal hamarabb szot ertett es beelozott. Inkabb menj fizetos tarskeresore, ott joval kevesebb a kisfiu, aki csak jatszani akar.


43F

2020. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bezzeg egy lány se válaszol :(
2020. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!