Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Bevállalnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Bevállalnátok egy komoly vakrandit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Annyi kérdést látok itt arról, hogy mennyire esélytelen a fiúknak ismerkedni, egyedül fognak maradni.


Ha egy lány mondjuk itt írna egy időpontot, helyszínt, és pár levél után is szimpi lenne nektek, elmennétek?


Mondjuk egy termálfürdő, szabadulószoba, színház, társastánc óra, túra a hegyekben.

Szóval nem kávézó a tét, hanem egy esetleg számotokra nem annyira komfortos program.


Fiatal lányként én ebben semmi problémát nem látnék.

Ti igent mondanátok gondolkodás nélkül?


2020. jan. 1. 15:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem.

Nem vagyok egy spontán típus. Nagyon feszült lennék.

Ilyen helyekre még úgy is nehezen tudnám rávenni magam, ha ténylegesen ismerem az illetőt.

A kávézó is komfortzónán kívül van.

2020. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Már volt is erre példa, jól sült el, és nagyon izgi volt.
2020. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
30 felett nem vagyok "fiatal srác" annyira. De nemet mondanék. Maximum akkor igen, ha egy közös ismerős mondja, hogy "van egy szerintem hozzádillő nő, találkozz vele". Akkor igen.
2020. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék, mert butaság lenne eldobni egy lehetőséget, de félnék, hogy nem jövök be neki sem.
2020. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
A kérdező el is tűnt? Vagy valakivel felvette a kapcsolatot?
2020. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, maradnék egy nyilvános helyen való találkozásnál. Abban igazad lehet, hogy egy közös cselekvésen keresztül jobban meg tudja a másikat ismerni az ember, de ehhez elég pl.: egy órai társasjáték egy ilyen jellegű helyen.


"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." /Platón/

2020. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező el is tűnt? Vagy valakivel felvette a kapcsolatot?"


Elment valakivel túrázni az erdőbe. ;) Majd figyeljük a hírekben.

2020. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa. Igaz, nem pár levélváltás, hanem hosszú hónapokig tartó levelezés előzte meg. Nagyon egy hullámhosszon voltunk, úgy gondoltuk, hogy nincs mit veszíteni, egy próbát mindenképp megér a dolog.

A készülődés, utazás elég izgalmas volt. Abban a pillanatban, hogy megláttuk egymást és váltottunk pár szót, elillant minden. A világ legtermészetesebb dolgának tűnt, hogy találkozunk. 3 szép évet töltöttünk együtt. Azóta elváltak útjaink, de a mai napig jóban vagyunk.

2020. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
:D Majd nézem is.
2020. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
Most néztem végig a tindert. És nem. Nagyon nem. Rohadtválogatós vagyok. Inkább leszek egyedül akkor, mint vakrandizzak.
2020. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!