Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Bevállalnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Bevállalnátok egy komoly vakrandit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Annyi kérdést látok itt arról, hogy mennyire esélytelen a fiúknak ismerkedni, egyedül fognak maradni.


Ha egy lány mondjuk itt írna egy időpontot, helyszínt, és pár levél után is szimpi lenne nektek, elmennétek?


Mondjuk egy termálfürdő, szabadulószoba, színház, társastánc óra, túra a hegyekben.

Szóval nem kávézó a tét, hanem egy esetleg számotokra nem annyira komfortos program.


Fiatal lányként én ebben semmi problémát nem látnék.

Ti igent mondanátok gondolkodás nélkül?


2020. jan. 1. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pl igen.
2020. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem igen. Már volt vakrandim gyakoriról egy lánnyal és nagyon izgalmas volt, hogy nézhet ki. :) Én szeretem ezt a hozzáállást, kell az óvatosság, de nem kell túlaggódni.
2020. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van benne izgalom, másrészt ha nem is jön össze komolyabb dolog, akkor is jól érezheti magát az ember! :)
2020. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék, nem vakrandiztam még, de egyszer szívesen kipróbálnám.
2020. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy vesszük a társkereső oldalakról is vakrandira mész, ugyan látsz róla képeket de az közel sem lesz olyan mint a valóságban. Valamint pl. a kisugárzását, illatát, mimikáját, stb nem látod/érzed képekről.


Szóval miért ne? Bár szabadulószobába nem mennék egy teljesen idegennel, kicsit feszélyezve érezném magam. Inkább valami olyan helyre ahol több ember is körbevesz minket.


Meg persze attól is függ milyen messze lakik.

2020. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Túra a hegyekben egy ismeretlennel? Bocs de ezen besírtam. =D
2020. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szóval mikor megyünk vakrandizni?
2020. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt, de nem túra :-D, nyilvános helyen kávé...
2020. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%
Nem, mert ahogy meglátna, elmenekülne. Időpocsékolás lenne odamenni.
2020. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!