Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lehetetlen olyan nőt találni, akinek igényes a lábfeje?

Figyelt kérdés
Legtöbbnek bőrkeményedés, gombás köröm stb a védjegye.
2020. jan. 1. 13:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
Edricus, szard már le, mit gondolnak az ősemberek. 20-as évekre legyen több önbizalmad. 🥂
2020. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

#9

Igen, egy nyári cipő, zoknival vagy anélkül is, jobban óvja a lábat, mint egy mezítlábas szandál vagy papucs. Nem szárad ki a bőr, kevésbé sérül és keményedik meg a talp és a lábujjak bőre, szóval ilyen szempontból előnyösebb ez a zárt viselet.

A rokonaim például mindig férfi pedikűröshöz jártak. Hozzá talán kevésbé kényelmetlen egy férfi vendégnek eljárni vagy házhoz hívni, ez is lehet ok, nem tudom.

Ha meg végképp nem, akkor meg tele vannak a boltok speciális krémekkel, reszelőkkel, csiszolókkal, szettekkel. Hajrá lábápolás!:)

2020. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%

csókolgatni, nyalogatni a talpat, szopogatni a lábujjakat,


Jesszus, hová csöppentem. Van fétis rendesen. Nem szívesen nyalogatnám senki lábujjait, nincs az az ápolási módszer ami a lábon lévő baktériumok mindegyikét eltüntetné. Elég ha csak egy olyan kerül a szádba és lehet évekig durva hatása lesz benned. Én ezt nagyon meggondolnám akármennyire is ápoltnak tűnik az a láb.

2020. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
6%
#13: ez az igazi vágy, érzések. Ha szereted, kívánod a nődet, a feje bubjatol a kislabujja kormeig imádod.
2020. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
42%

#13

A nyállal, testnedvekkel sokkal több mindent kockáztatsz mint egy ápolt, frissen mosott lábbal.

2020. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
Anyámnak szart sem ért a gyógypedikűr, nekem nem használtak a gyógyszertári gombaölő készítmények. Sokat olvastam utána, és próbálkoztam, csökkentettem a finomított cukrot az étrendemben (nem vagyok cukorbeteg), akkor javulásnak indult, teafa olajos krémek szintén jók voltak, orvosok utána sem mentek a lehetséges okoknak, de így is hosszadalmas, és nem az ilyen gyökerek véleménye szar, mert nem érdekelnek az ilyen fétises suttyók, nem is csúnya, és nem is hordok olyan cipőket, hanem hogy viszket, és nem vagyok igénytelen, csak valahol elkaptam, ez egy fertőzés, mint az influenza.
2020. jan. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
79%

Igen, az igazi szeretet, mikor a kakiját is megeszed, a lepedéket kinyalod a foga közül, a zsírt kiszopogatod a füléből, a taknyát kiszívod zsepi helyett, hmmmmm....

😒

2020. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

"nekem nem használtak a gyógyszertári gombaölő készítmények"

Csak szájon át szedhető vényköteles gyógyszer használt, a kencék, ecsetelők nem.

2020. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
71%

#19


Attól még igaza van. Elég undorító volt annak a karakternek a felvetése aki szerint "mindent" imádni kell a másikban. Szerintem ez vagy ilyen eltúlzott "Petőfi álromantika" vagy csak simán indok, rosszabb esetben megideologizálás a saját fétiseire, különös tekintettel a láb és a random végtermékek irányába. Fúj.

2020. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Mégis én dugok Edrice, nem te. 🙂
2020. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!