Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lehetetlen olyan nőt találni, akinek igényes a lábfeje?

Figyelt kérdés
Legtöbbnek bőrkeményedés, gombás köröm stb a védjegye.
2020. jan. 1. 13:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%
Mivel a lábfejüket nem sminkelik.
2020. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom , hol ismerkedsz, én még soisem láttam gombás körmű csajt. Bőrkeményedés talpon meg cuki is tud lenni, tudod, ő is a földön jár.....
2020. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor vezesd be a lábápolás rejtelmeibe a kedvesedet. Kísérd el pedikűröshöz, vegyetek közösen lábápolási termékeket.
2020. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
13%

#2

A bőrkeményedés mindenféle komoly baj forrása is lehet például cukrosoknál. El kell onnan távolítani. Ápolni kell a lábfejet is rendszeresen, ahogyan a test többi részét.

2020. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A gombás körmöt kezelni kell, de a bőrkeményedés normális és hasznos dolog a lábon. Ha minden héten leszedi az ember a sarkáról a bőrt pengével, akkor konkrétan fájdalmas lesz a járás. El kell fogadni, hogy ott nem babapopsi a bőr. Senki nem fog miattad fájdalmakkal küzködni szimpla járás során. Tudom, mert én voltam olyan hülye, hogy csináltam. Soha többet.
2020. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki használja a lábát, annak előfordulnak ilyen problémák a lábával. A gomba pl elég makacsul tud ragaszkodni, elég egyszer elkapni strandon, uszodában, szállodában...
2020. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nálunk is volt a a családban. krémek, ecsetelők semmit sem értek, végülis gógyszeres kezeléstől múlt el.

2020. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
41%

#7

5 ezer forint körül van egy gyógypedikűr. A lakkozás, paraffin fürdő és további kényeztetések nem tartoznak az általános ápoltság körébe :) vagyis hát egy átlagos jövedelmű családban biztos, hogy nem, de nem is várja el senki, csak annyit, hogy nyáron a szandálból ne a repedt sarok kandikáljon és ne gombás körmök integessenek.

2020. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%

#8


Én alapvetően nem hordok szandált, annak általában az a vége, hogy szétcseszi a bőröm és tiszta vér a lában 1-1 szandálos időszak végére. Így inkább nem. Marad a speciális cipő, az mondjuk drága volt, de csak nyáron hordom így évekig jó lesz még.


Csak 5 ezer? Ez meglepett, régen az ilyesmi sokkal drágább volt. Van ahol férfiakat is eltűrnek, vagy ez még mindig "homo dolognak" számít, mint régen? Anno nagyon durván mentek az ilyesmik (volt olyan férfirokonom akit kigúnyoltak, mert fordrászatban mindenféle speciális dolgokat kért - volna, sajnos, de hát a kétezres évek eleje elég régen volt, talán már fejlődött valamit a világ.

2020. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
4%
Szerencsére nem. A kedvesemnek csodaszép a lábfeje. Ápolt, puha a bőr mindenhol, a talp bársonyos, egészségesen pozsgás színű. A lábujjak is formásak, kissé szélesebb, négyszögletesebb körmökkel. A második ujja sem hosszabb a nagylabujjnal. Bordó a körme. A talp a sarok felől a talppárna, ujjak felé arányosan szélesedik, a talp éle sem repedezett, száraz. A talppárna nagysága is pont illeszkedik, jó érzés beleszippantani, csókolgatni, nyalogatni a talpat, szopogatni a lábujjakat, közéjük is benyalni, arcba temetni a talpakat. A bokája ívelt, nem mamut boka, tökéletes.
2020. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!