Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szolidabb, csendesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szolidabb, csendesebb, jólelkű fiúnak miért nehezebb a pártalálás?

Figyelt kérdés

Hasonló természetű lányt szeretnék magam mellé. De mindig találnak helyettem jobbat azok a lányok akiknél próbálkoztam. Minden lánynak a bulizós fiúk kellenek.

Hol vannak a hozzám illő aranyos lányok?


2019. dec. 31. 23:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a jó lelkű embereket a mai világban teljesen kihasználják és eltapossák... Pedig nem rossz személyiség. :)

Szerintem a legtöbb nő, személyiségben is a férfit keresik, akik ahelyett, hogy csendben tűrnek, kiállnak magukért és mondjuk a párjukért. Csúnya is az, ha a nő horjda a nadrágot. 😀

2020. jan. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
#19 de. Csakhogy ez semmit nem ér ahhoz képest, mint egy street racing matricás 30 éves fúrt kipufogós bmw-vel begördülő ecsetfejű óbégatós, képzeletbeli dinnyéket cipelő kihaénnem belépője.
2020. jan. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem te olyasmi forma lehetsz akinél a leendő barátnője is vastagabb hiába lenne mondjuk 60 kiló, egyenes háttal és összezárt térddel ülsz, a kommunikációd olyan lapos és egyszerű lehet amiből nem jön ki a személyiséged, egy szürke egérnek könyvelnek el, semmi férfias nem lehet benned, plusz szerintem a szexben kb a nőnek kéne megd()gnia téged nem fordítva.... Melyik csaj vágyik erre szerinted? Én férfi vagyok de egy mimóza lelkű pasi még szerintem is kiábrándító és antiférfi...
2020. jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mert kb egy lánynak felelsz meg nem pedig férfinak
2020. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
51%

Miért baj az ha valaki bulizik? Könyörgöm, egyedülàlló had érezze már magát jól.

Ha valaki már eljár szórakozni, az màr maga az ördög??

2020. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!