Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szolidabb, csendesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szolidabb, csendesebb, jólelkű fiúnak miért nehezebb a pártalálás?

Figyelt kérdés

Hasonló természetű lányt szeretnék magam mellé. De mindig találnak helyettem jobbat azok a lányok akiknél próbálkoztam. Minden lánynak a bulizós fiúk kellenek.

Hol vannak a hozzám illő aranyos lányok?


2019. dec. 31. 23:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
25%
Most ez komoly? Nem ezen a bolygón élsz? Minden de minden csak a marketingen múlik. A világon 80%-ban csak hulladékot árulnak, de olyan marketinggel, hogy mindenki azt hiszi, a reklámozott termék nélkül nincs élet. Nos, vond le a következtetéseket. Egyébként ez a csendesebb, jólelkű fiú meg leginkább csak agyrém hosszútávon. Csendesebb, jólelkű inkább egy nő legyen, ne a férfi, valahogy ezek amolyan b*zis tulajdonságokra hajaznak.
2020. jan. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
A szolidabb, csendesebb jólelkű az általában bulizós. Nem tudom, hogy ezt hogy sikerült különválasztanod.
2020. jan. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

A jólelkűség nem hátrány :)

2020. jan. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert én még nem találkoztam olyannal, aki ezt ezt állította magáról és ne lett volna egy selejt. Általában az ilyen hapsik bizonytalanok, határozatlanok, töketlenek és könnyebb irányítani mint egy triciklit. Ez egy nőnek sem kell. Ja igen, ez a másik. Te azt gondolod, hogy aki nem olyan mint te, az egyből bulizós ? pfff.
2020. jan. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
33%
Általában az ilyen típusú pasik az ilyen nagypofájú, karrierista alfaszukákat vonzzák be. Ha jó neked, hogy a csaj dönt helyetted, akkor röhögve találsz párt.
2020. jan. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#15 Nem, nem talál. Az csak a filmekben van...
2020. jan. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
16-os:Eddig azt láttam, HA találnak, javarészt akkor ilyen őrmesterasszonyokat fognak ki.
2020. jan. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
26%

Mert ez a marketing világa. A csendes, jólelkű nem feltűnő, nincs olyan reklámja, mint a kihaénnem nagyarcoknak.


+az ösztön is a nagyarcot teszi vonzóvá

2020. jan. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#18: nem tűnik föl, hogy a kérdező itt lényegében a "jólelkű"-vel REKLÁMOZZA magát?
2020. jan. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
72%
Egyetlen rossz tulajdonságod nincs? Ennyi? Pár jó tulajdonság miatt nem jönnek veled össze? Nem vagy lenéző, hirtelen haragú, káromkodós, okoskodó, kárörvendő, manipulatív, önsajnáló, hangulatember... semmi? A legrosszabb, hogy szolid vagy? Mert akkor hívd a Vatikánt, öcsém, életedben szentté avatnak.
2020. jan. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!