Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-45 éves férfi mit vár el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-45 éves férfi mit vár el egy nőtől? Nem szeretném elszúrni adjatok tippeket

Figyelt kérdés

25 N


És nem,nem milliomos az illető


2019. dec. 31. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szexet
2019. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azonkívül 😀
2019. dec. 31. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Csatlakozom az elöttem szólóhoz jó kis szexet...de nem fog úgy teljesiteni mint egy veled egykorú pasi...
2019. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Én 40f vagyok.


Szerintem ez egyénfüggő. Ugyanugy mint a 20onévesek közt. Van aki csak egy jó kefélést,egy fiatal feszes bőrű szajhát az ágyba.


Van aki kicsit máshogy gondolja,már romantikát,csodálatot vár.


De biztos van olyan,aki egy jóval fiatalabb nőbe látja jövojét,komoly kapcsolatot,összeköltözés,élettársi viszony.Van ilyen ismerősöm,a srác 49 a lány 27. Nagyon jól megvannak.


Az biztos,hogy valamilyen módon a férfinek egy "trófea",egy önigazolás,hogy még mindíg jól néz ki,és képes meghódítani,vagy akár megtartani egy nála jóval fiatalabb nőt.

2019. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
"a srác 49" no comment.
2019. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Csodálkozva olvasom a kérdésed. Én itten azt olvasom napi szinten, hogy a 40+ férfiak vén trottyok, meg a kutyának sem kellenek már.
2019. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El nem hiszem, hogy ezt egy 25 éves nő írta ki. És ezt a sok csodás gyk-s sztorit se, hogy fiatal nők milyen jól megvannak a száz évvel idősebb faszikkal. Persze. Pár incel ábrándozik, hogy most le se ejtik, na de majd 20 év múlva, amikor még rondább lesz...
2019. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!