Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogy lehet, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy rengeteg az egyedülálló férfi, viszont egyedülálló nő alig van?

Figyelt kérdés

2019. dec. 23. 10:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szerinted ebben mi a logikus felállás? Sok férfi-nő kapcsolat és nő-nő kapcsolat???
2019. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Az egyedülálló nők vesznek kutyát, macskát és otthon csendben búslakodnak vagy éppen élvezik a szingli életet, de semmiképpen sem a gyk-át bombázzák reggeltől estig.
2019. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Barnabas333 ***** válasza:
56%
6-os autista és a másod unoka nővérem is csillagokat lát, sosem lesz kapcsolata az anyukájával él 45 évesen, pedig jó alakja van. De randiztam is ilyen nővel aki sajnos beszámíthatatlan. Nem a férfiakból nem vontam le a "különcöket" de most a kérdező is szerintem abba a 10-20%-ba tartozik akinek nem jut/marad nő, mert a többiek foglaltak.
2019. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
19%
Én is egyedülálló nő vagyok, és ezen már nem is fogok változtatni.
2019. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanannyian vannak, csak azt tapasztalom, hogy a nők jobban megvannak egyedül. Amíg a férfiak között napi szinten látni egy kétségbeesett szinglit, aki nyomul valakire ott, ahol épp tud
2019. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
23%

11


Ne értetlenkedj már. A top pasik közül rengetegnek az életében egyszerre egynél több nő is van.

2019. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
18%

Ti komolyan azt hiszitek, hogy a nők jobban viselik és nem panaszkodnak? Ne röhögtessetek már! A nők folyton sírnak és panaszkodnak, ebből áll a társas kapcsolataik nagy része. Teljesen elfogadott akár számukra vadidegen nőknek is elsírni a bánatukat, amiért kötelező jelleggel vígasztalást kapnak.

A férfiak esetében viszont ez olyannyira tabu, hogy még itt, egy anonim online fórumon is sietve, csordában jönnek belerugni a nők egy szeretethiányos, depressziós, magát rosszul érző férfiba.

2019. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert rejtve élnek, baromi nagy kamuzás megy náluk, hogy leszbi, vagy épp van kanja, vagy örök szingli. De még ott a lehetőség a mingliségre, ami igencsak megtévesztő tud lenni, vagy a karrier.
2019. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
32%
Az egyedülálló nők elbújnak, és várják a csodát.
2019. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Barnabas333 ***** válasza:
87%
Nekem volt csinos 50-es kolléganőm, azt mondta utálja a férfiakat és örül, hogy nem házasodott és egyedül él.
2019. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!