Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok nem tartják nevetsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nem tartják nevetségesnek mikor Tinder témában panaszkodnak?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és nem a top 10% ból, na jó a top 30% ban sem vagyok benne ez már felérhet egy viszolygással a női olvasók részéről. A Tinderen ugye nincs sikerem nem mintha komolyan venném inkább pótcselekvés egy lottószerű. “háthával”. Olvasom viszont az olyan kaliberű női sirámokat hogy mittudomén ez a pasi nem találja ki a gondolatait az a pasi meg a profilkép alapján csak utasa volt az óceánjárónak és nem a tulajdonosa.... Mint mikor az éhezők közt egyesek arról panaszkodnak hogy a hét melyik napján nem volt átsütve a steak és aromájában gyenge a joghurt.
2019. dec. 20. 19:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Közben tisztogatás volt és a sorszámszerű megszólítás elcsúszott
2019. dec. 20. 20:06
 12/19 anonim ***** válasza:
32%
Es te megis azt honnan latod kinek adok eselyt? :D belelatsz a tinderembe vagy mi??? Attol h neked nem jon ossze valami nem masok a valogatosak, talan neked is el kene gondolkozni hogy mit csinalhatnal mashogy. A legutobbi paromat tinderen ismertem meg, nalam kb 5 cmrel volt magasabb, nekem tetszett, legtobb bnom sztem nem talalta volna jokepunek (kicsit elalltak a fogai, fiatal arca volt). De tetszett a kepe, kedves es hatarozottnak tunt rajta, es el tudtunk beszelgetni... Akkor netto garantalt berminimumot keresett. Attol h neked sz.r nema vilag gonosz vagy éppen a nok. Lehet csak sz.r a profilod, nincsenek elonyos kepek rajta, nem vagy jo kerdezo stb. Nyilvan egyszerubb vedeni a kis egodat h jajj a noknek mennyivel konnyebb, mint hogy tanulj magadrol valamit ami lehet az elejen erzekenyen erint. Mellesleg a mar emlitett volt baratnomnek elottem tobb szerintem nalam sokkal szebb baratnoje volt. Megis velem volt evekig a szemelyisegem miatt, innen tudom hogy azert nem minden ffi olyan nogyulolo, szerencsetlen es felszines mint a kerdezok egy resze.
2019. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
*baratomnak
2019. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%

Az általad említett nők fél percet sem szánnak arra, hogy átgondoljanak valamit. Ösztönösen röhögnek, szidnak és élnek.

Értelmes nőtől nem fogod hallani annyira ezt a tinderes panaszkodást. (Az látható, hogy ezen az oldalon miért ezt látni csak...)

2019. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
Én meg itt nem látok tinderes panaszkodást. A férfiak tesznek fel feszt tinderes kérdéseket. Látok itt társkeresős kérdéseket, de az nem tinderre van kiélezve, és soha, egyetlen egy olyan panaszt sem olvastam, hogy csak az utasa volt az óceánjárónak és nem a tulajdonosa. (Bár aki hazugsággal ismerkedik, az amiatt gáz első sorban) Attól tartok, ez a kérdés már megint azért van, hogy a nőket szidjuk és a férfiakat sajnáljuk. Unalmas.
2019. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
22%

#15: Akkor elég szelektíven nézed az oldalt. Szoktak jönni olyan kérdések, hogy a magyar férfiak miért néznek ki rosszul és hasonlók. Rengeteg társkeresős oldallal kapcsolatos kérdésnél abból állnak a női válaszok, hogy a férfiak milyen rosszul néznek ki és milyen bénák.

Ami unalmas, hogy mindenből megpróbáljátok páran kihozni, hogy itt minden férfi a nőket szidja, miközben pont ugyanennyi a férfiszidó hozzászólás és a pontozások alapján férfigyűlölőkből van több az oldalon.

2019. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az óceánjárós dolog nyilván szemléltető példa volt, nem eredeti szöveg hivatkozása. A “mittudomén” szócskával azt hittem átjön.... de most ki kellett volna pécéznem konkrét gyk-s irogatókat?!
2019. dec. 21. 02:47
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Bárki panaszkodhat, nincs ez se külsőhöz, se vagyonhoz, se személyiséghez kötve.


Én sose voltam fent Tinder-en (javamra), de egy barátnőm igen. Intelligens és sportos lány, rengeteg minden érdekli a fizikától kezdve az autókon át az orosz történelemig. Regisztrált, mert élőben félénk volt, és úgy gondolta, miért is ne, hátha itt megjön az önbizalma, hogy nem rögtön szemtől szemben áll majd a sráccal. Mit ne mondjak, hamar tőle is elhangzott pár panasz, hiszen a ráíró férfiak jelentős része, finoman fogalmazva visszataszító volt. No, nem külső értem elsősorban, bár fogalmam sincs, hogy egy 60 éves férfi mit szeretne egy 23 éves lánytól. Nem, a személyiségek voltak torzak. Az első üzenetek harmada már egy ízléstelen kép volt a férfiasságáról, a maradék annyit nem tudott kinyögni, hogy "Szia, XY vagyok, és...", hanem rögtön szobára invitálta, aki pedig normálisan közeledett felé, annak a profilja üres volt, és magáról semmit nem árult el. Kivéve persze, hogy hol lakik.

Ezután nem meglepő, de hamar törölte magát az oldalról.

2019. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18. és a többi üzenete???? Kihagyta barinőd a legnagyobb halmazt:az “először még tetszett de közben annyi match-em lett hogy szó nélkül szétválok. “ Mégegyszer rögzítsük a nem tinderesek kedvéért :ha nincs kölcsönös like akkor nem tudnak egymásnak írni a felek! Nekem viszonylag ritkán van match-em(párbaállásom) mivel nem húzok nyilván én se mindenkit jobbra. Ráírok a csajra normálisan és az szétválik válasz helyett. Most ezt a hsz-t nem az újabb nyöszörgés miatt írom hanem arra akarok kilyukadni hogy ez tömeges jelenség.Volt itt is kérdés mikor valaki arra panaszkodott hogy gond van mert a Tinder program törli a párjait. A többi fiú változó stílusban tudtára adta hogy nincs semmi program hiba , a csaj gondolt egyet és szétvált, mert csak. Az ipse csodálkozott mert ő is azt olvasta ki a női beszámolókból hogy szinte mindenki csak szia mizuzik vagy rögtön szexelne és/vagy nemiszerves képeket küld, szal kevés a normális srác hiába a sok match. Hát igen arról nem beszélnek a nők ami nem illik bele a passiójukba
2019. dec. 21. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!