Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos indok egy férfitől az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos indok egy férfitől az, hogy nem született nőnek, amiért nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Kérdeztem egy férfit miért nincs barátnője.. Erre csak annyit mondott, mert nem születtem nőnek (mert hogy a nőnek csak ki kell választani a megfelelőt sokszor szájába repül a sült galamb , de egy de férfinak ugye sokkal több energiájába kerül az ismerkedés, mert tudjuk ő a férfi bla bla...
2019. dec. 19. 10:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#20-ra reagálva: valóban van, amin lehet radikálisan változtatni, hogy az ember vonzóbb legyen a másik nem szemében, de van, amin sajnos egyáltalán nem. Az említett túlsúlyon valóban lehet kellő akarással javítani, de ha valakinek dülledt a szeme vagy alacsony növésű, vagy egyszerűen csak az arca csúnya, aránytalan, azzal szinte semmit nem lehet kezdeni. S akkor még nem is beszéltünk belső tulajdonságokról, amelyekkel felnőtt korban még egy jó pszichológus segítségével is, évek alatt is legfeljebb csak olyan apró elmozdulásokat lehet elérni, amely a nők körében az esélyeket szinte egyáltalán nem javítja. A nőknek nagyon fontosak bizonyos belső tulajdonságok: például a magabiztosság, könnyedség, humorosság, sármosság. Ezeket nem lehet felnőtt korban már kialakítani. Egy alacsony önbecsülésű, szorongó emberből talán azt ki lehet hozni hosszú terápiás munkával, hogy ne szorongjon annyira, s hogy tűrhetőben érezze magát a bőrében; de azt, hogy sármos, magával ragadóan magabiztos, könnyed férfi legyen, aki imponál a nőknek, már nem. Aki pedig megjátssza magát, az általában idővel lebukik, s egyébként is a legtöbb nő simán átlát az efféle álarcokon. Bizonyos külső és belső adottságok sajnos törvényszerűen, egy életen keresztül akadályozzák a társkeresést. Ez az élet egyik kegyetlensége, hogy sokaknak változtathatatlan negatív adottságokkal kell végigvinniük az életüket; márpedig akinek nincs társa, nem kap sok ölelést egész életében, az nagyobb eséllyel fogja üresnek érezni az életét.
2019. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

17, 20-as vagyok, 21-re reagálnék.


Minden általad írt szóval egyetértek és valóban a legfontosabb tulajdonságok egyike a magabiztosság.

Érdekes viszont, hogy az ellenkező nemmel kapcsolatos magabiztosságom érettebb koromra alakult ki. (Amúgy időnként beilyedek, ha a hentesnél kérnem kell egy kiló húst, vagy mikor ly-os szavakról nem tudom eldönteni, h nem-e pontos j)

Nem szeretném magamat nagy csajozógépként feltüntetni, mert attól messze vagyok, de problémáim sincsenek. Általában a következő forgatókönyvvel szokott (időnként) sikerem lenni:

Legtöbbször céges partikon ismerkedem, ezeket jellemzi a nagy mennyiségű ingyen alkohol (amúgy egyébként nagyon ritkán iszom).

Amellett, h a lányok is spiccesek, és egy részük kifejezetten emiatt jön, én vidám részeg tipus vagyok, azaz egyfolytában mosolygok, iszonyat magabiztossá és lazává válok, és alkohol hatására az ilyen helyeken játszott BoneyM-re piszok jól táncolok (de tényleg). Amellet elég udvarias tipus vagyok.

Amit 21es ír a belső tulajdonságokról az annyiban is igaz, h józanul már nem megy ilyen könnyen az ismerkedés, mert a bennem lévő gátlásokat nem tudom átugrani. Hiába látom, h a lány küldi a jeleket, miszerint van szándék, nem lépek, mert bár odamerek menni, de a gördülékeny beszélgetés megindításánál nehézségeim vannak (egyébként a legnagyobb szerelmemet józanul találtam).

Ja, és a sikerességi arányom piszok alacsony, de ettől nem török le.

Elnézést, h ennyit írtam magamról, arra szerettem volna csak ráerősíteni, h az elöttem szóló által írt belső tulajdonságok mennyire fontosak.

2019. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Itt mindenkinek a férfi ismerőse szingli aki nem jóképű? Ha csak kimegyek az utcára rengeteg párt látok, ahol a pasi egyáltalán nem néz ki jól. Ti hol éltek, hogy csak sztárpárokat láttok?
2019. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!