Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos indok egy férfitől az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos indok egy férfitől az, hogy nem született nőnek, amiért nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Kérdeztem egy férfit miért nincs barátnője.. Erre csak annyit mondott, mert nem születtem nőnek (mert hogy a nőnek csak ki kell választani a megfelelőt sokszor szájába repül a sült galamb , de egy de férfinak ugye sokkal több energiájába kerül az ismerkedés, mert tudjuk ő a férfi bla bla...
2019. dec. 19. 10:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
És miért kérdezted a férfit, hogy van-e barátnője? Lehet, hogy erre nem akart vàlaszolni és mondott egy ilyen semmit mondó butasàgot. Az ő dolga, hogy akar kapcsolatot vagy nem és ha meleg, az is az ő dolga, addig amíg nem járkál ki pride-okra és nem reklámozza.
2019. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Egy kapcsolathoz kell egy nő és egy férfi. Tehát nem lehet több nő kapcsolatban, mint férfi.
2019. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%
Igen, jogos. Egy nőnek csak válogatnia kell, bármelyik nő talál olyan férfit, akinek tetszik, és minden nőnél kezdeményeznek időnként. Ezzel szemben ha egy férfi nem néz ki jól, akkor egyetlen nőnek sem kell.
2019. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%
Az azért így nem feltétlenül igaz. Vannak csúnya pasiknak is feleségük. A külső nem minden ám, főleg hosszú távon nem. Olyan párt nehéz találni inkább, akivel jó együtt lenni és kibírjátok egymást hosszú tàvon is. Ilyen kapcsolatot a nőknek valóban könnyebb találni ahol csak szex van és semmi más, de egy igazi párkapcsolat nem csak erről szól. Majd megértitek ezt (akik mèg nem értik esetleg) ha elmúltok 28-30 évesek.
2019. dec. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
32%
#14 Szerintebb több lehetőségből egyszerűbb válogatni és megtalálni az igazit. Egy nőnek közel sem kell annyira megalkuvónak lennie mert jön majd másik öt próbálkozó úgyis.
2019. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Abba is bele lehet fáradni, ha csak olyanokba akadsz bele, akik valamiért problémásak, nem hozzád illők.
2019. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%

Egyetlen működőképes stratégia létezik: csak azon száz nőhöz kell odamenni, akin látod, hogy (nagyon) bejössz neki. Ehhez viszont nagyon kell tudni olvasni a nő metakommunikációs jeleit. (nemárt hozzá picit jópasinak lenni sem)

Na abból a 100-ból lesz meg 10.

A 10-ből lesz 1-2, aki a ffinek is szimpatikus, azaz hosszabb párkapcsolat is kialakul.

Igen, ezek a számok szinte mindenki önbecsülését aláássák egy idő után, de nem szabad feladni.

Nem tagadom, h hébe-hóba összejöhet úgy is a nő intim szférájába történő belépés, ha a ffi akarja csak az elején, de ez irgalmatlan energiaráfordítást igényel, amihez viszont túl rövid az élet.

2019. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
50%

#17


Es ha nincs olyan no, akinek bejovok?


Vagy csak az 50 eves fogatlan ujran ciganyasszonynak jovok be???

2019. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ukran.... Elgepeltem :)
2019. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.

Egy időben egész jó pasi lehettem, aztán felkaptam egy-pár kilót (úgy 115kg-nál tetőzött a probléma).

Na, nem volt nő, aki rámnézett volna. Örültem, ha udvariasságból visszaköszönnek de közben legbelül kiköptek a földre. :)))

Idő volt, mire rájöttem, h hol a hiba.

Tettem a dologért, azóta is sportolok, bár nem lettem egy adonisz, de azért kapok egyértelmű ajánlatokat (időnként még szóban is).

Ne értsetek félre, nem dicsekedni akartam, egyáltalán nem vagyok szuperhím, csak a fenti kérdésre (próbálok) választ adni. Azaz ismerd fel hol a gond (szagod? ruhád béna? nincs felső fogsorod? plusz 20 kiló felesleg?, stb) és próbálj változtatni. (amúgy a hétköznapokban én is az átlag igénytelen ffiemberformát hozom. :))))

2019. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!