Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs barátnője ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnője ennek a férfinak? Nem ertem.

Figyelt kérdés

Adott egy 40es szingli férfi és nincs párja. Van munkája,(zenél hobbiból és vannak fellépései) sikeres, jóképű, ad magára, jól néz ki (sportol), több lábon áll, állatbarát stb.

A fiatalabb hölgyek tetszenek neki, magas az érzelmi intelligenciája.

Azt mondta, hogy nem keres mindenáron, vagy besétál az életébe vagy nem. Nincs eltitkolt feleség vagy egyéb.

Nem értem, hogy lehet ez.



2019. dec. 12. 01:31
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

"fiatalabb hölgyek tetszenek neki"


Na vajon... Egy ugyanolyan kaliberű férfi ha egy ugyanolyan kaliberű nőt választ, csak fiatalabbat, már a saját szintje fölött választ. Nem kell még egy fater senkinek, csak aki defektes, ezt kellene felfogni.

2019. dec. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rockarc ***** válasza:
93%

A parkapcsolat az egy kemeny munka eredmenye 2 resztvevovel. Az, hogy besetaljon valakinek az eletebe, az Disney kategoria. Talan sikerult eloszlatnom a kodot.


43F

2019. dec. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem akar. Onnan, már a fellépései felét le kellene mondania. (jajj, már megint nem velem vagyyyy)
2019. dec. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"magas az érzelmi intelligenciája"

Hát ebben nem vagyok annyira biztos. Fiatal lánykák lehet hogy így látják, én nem biztos.

Nem arra vall aki a hozzávaló korosztállyal nem ismerkedik. Vajon miért?

Mert épeszű (érettebb nő) átlát rajta, és ezt ő is pontosan tudja.

2019. dec. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek hasonlót, aki mondjuk csak 35, viszont olyan szinten zárkózott, hogy még azt sem nagyon lehet tudni, hogy milyen nők jönnek be neki. De ezen kívül semmi gond nincs vele, néha egy külön világban él, ahova nem enged be valószínűleg mást. Szintén zenész, szóval nem kell a "külön világ" alatt valami perverzióra gondolni, csak nagyon magának való. Szerintem egyszerűen nem vágyik társra.
2019. dec. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Keressen a saját korosztályábòl...
2019. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert elég neki az alkalmi numera.
2019. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mert nem gyűrűt akar adni, csak orgazmust.
2019. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!