Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennek a férfinak volt barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a férfinak volt barátnője, nála normálisabb férfiak tömegeinek pedig nincs. Miért?

Figyelt kérdés

[link]


"a nő korábbi életét – egyetemi tanulmányait, munkáját – feladta és 2019 áprilisában a férfihoz költözött Kaposvár külterületére a vádlott által épített, félig földbe vájt, komfort nélküli helyiségbe. A férfi munkát nem vállalt, hanem a nő spórolt pénzéből éltek. Együttélésük alatt a vádlott rendszeresen kábítószert fogyasztott, azonban a sértett felnézett rá, utasításait elfogadta."


2019. dec. 5. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ezek szerint ez a férfi tudott valamit, amit a nála normálisabbak nem.
2019. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ne aggódj, a normális nők normális palit választanak. Amíg meg ti ilyen szutykokra irigykedtek, azon a színvonalon keresve nőket, addig nem kell csodálkozni. Mondjuk titeket sem neveznélek normálisnak, ha ezt képtelenek vagytok felmérni.
2019. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ebben az esetben sem a nővel, sem a férfival nem stimmelt valami. A férfi domináns volt, a nő meg nagyon vágyott a domináns férfira. Sok normális férfinak elég lenne egy kicsit dominánsabbnak lennie és simán találna nőt.
2019. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod hogy ez a nő teljesen százas volt?
2019. dec. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a híreket minek linkelni minden nap? Ettől úgy èrzed hogy értékesebb vagy?
2019. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a nő is drogos volt. Attól hogy egyetemre járt még lehetett elmebeteg vagy drogos.
2019. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Naiv, befolyásolható és buta nő volt ha ilyen hajlesszal összeállt. Mindkettő elmeosztályra való, ezért találtak egymásra. A férfi egy ideig ülni fog, a nő meg ezek után kutya legyek ha boldog és kiegyensúlyozott életet tud élni.


Voltak és lesznek is ilyen cikkek még, de szerencsére nem sűrűn fordul elő ilyesmi.

2019. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a nő teljesen hülye volt, ilyen inkább nem is kéne...
2019. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkodtam mikor elolvastam a cikket. Szerintem ezt nem lehet annyival elintézni hogy elmebeteg, vagy drogos volt a nő. Olyan buta sem lehetett, ha egyetemre járt, előtte nyilván leérettségizett, azért valamilyn követelmények voltak vele szemben ezidáig. Vajon hogy nézhet ki a férfi? Akkor akadnék ki a legjobban, ha kiderülne, hogy egy viszonylag helyes csajról van szó. El sem tudom képzelni mivel fogta meg a hölgyet, hogy le ment vele a földalatti putriba.
2019. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!