Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez igy, nem értem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez igy, nem értem?

Figyelt kérdés
Facebookon van több társkereső,ha egy csaj posztol ki képet akkor egyből több száz pasi kommentel alá hogy megismerné.De persze ha 1 pasi posztol ki 1 képet,akkor várhatja hogy majd nők fognak irni a képe alá..Persze a nők panaszkodnak hogy nekik milyen borzalmas életük van hogy több ezer pasiból nem tudnak válogatni..Ja igen minden pasi perverz állat,ezért sem jönnek össze a nők gondolom egyikkükel sem..
2019. dec. 18. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz?
2019. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy 10/10-es kinézetű pasi lennél akkor sem kommentelne alád több száz csaj. Nem értem mit vársz. Próbálj meg nőt szerezni a saját kaliberedben. Vagy ha tutira akarsz menni, akkor egy kicsit lejjebbről.
2019. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"10/10-es kinézetű pasi"


A szépség relativ a nők szerint.

2019. dec. 18. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
A pasik dugni akarnak, mégpedig minél hamarabb, ezért bepróbálkoznak mindenhol, hátha összejön valami. A nők viszont nem erre vágynak, ezért jobban válogatnak.
2019. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!