Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 178,5 cm alacsonynak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

178,5 cm alacsonynak számít?

Figyelt kérdés

Ez a magasság alacsony szerintetek? Mert van egy kiszemelt lány, 15/L aki 176 cm körűl mozog. Nem tudom, hogy az 178,5 cm miért fura, amikor be lehet így mérni ha pl 178 és 179 között van a mérleg xd, inkább akkor írjam azt, hogy 178-179,vagy kerekítsek? Csak mert van 2 olyan csaj 1-ik nem ismert meg haver aki ez miatt beszólt, nagyon okosok xd.. Na mindegy :D. Szerintetek ilyesmi magasággal lehet esélyem egy nem sokkal alacsonyabb lánynál? Pláne ha még magassarkút is lehet hórd? Oké persze cipő engem is magassít egy kicsit. Úgy tudom a lányok többségének a 177-181 cm magasság már jó, de elvileg a 174 cm is már rendben van némilyiknek. De vajon 2,5 cm különbség mekkora baj?

19F



2019. dec. 18. 02:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 6-8 centi magasságkülönbség már elég a férfi javára még akkor is ha a nő szereti a magassarkút( de itt most nem 10-12 centis tűsarkúra gondolok), bár a mai fiatalokon ritkán látok ilyen cipőt. Én 171 magas vagyok, és volt 154 centis barátnőm, nem volt kényelmes, sem csókban sem ágyban. Mostani baratnőm 4 centivel alacsonyabb, nála ha magassarkút visel,és fogom a kezét sétálás közben, akkor néha be kell hajlítanom a karom, ez kicsit furcsa, de minden egyébben okék vagyunk.
2019. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát azért a 19 év közel sem gyerek, szerintem te megragadtál ilyen infantilis állapotban, ez az írásodon is meglátszik. Fiatal felnőtt vagy, ideje elfogadni és felnőni, nem baromságokat beszélni. Még a kérdésed is egy agyrém. Nem lennék sem a szüleid, sem a “csajaid” helyében. Ezt nem bántásból mondom, lehet hogy még középiskolás vagy, de mindjárt kikerülsz a “nagyvilágba”, ami nagyon nehéz lesz, ha még gyerekként gondolsz magadra és pláne, hogy ilyen butaságokat kérdezel.
2019. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!