Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 178,5 cm alacsonynak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

178,5 cm alacsonynak számít?

Figyelt kérdés

Ez a magasság alacsony szerintetek? Mert van egy kiszemelt lány, 15/L aki 176 cm körűl mozog. Nem tudom, hogy az 178,5 cm miért fura, amikor be lehet így mérni ha pl 178 és 179 között van a mérleg xd, inkább akkor írjam azt, hogy 178-179,vagy kerekítsek? Csak mert van 2 olyan csaj 1-ik nem ismert meg haver aki ez miatt beszólt, nagyon okosok xd.. Na mindegy :D. Szerintetek ilyesmi magasággal lehet esélyem egy nem sokkal alacsonyabb lánynál? Pláne ha még magassarkút is lehet hórd? Oké persze cipő engem is magassít egy kicsit. Úgy tudom a lányok többségének a 177-181 cm magasság már jó, de elvileg a 174 cm is már rendben van némilyiknek. De vajon 2,5 cm különbség mekkora baj?

19F



2019. dec. 18. 02:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked se a magassagoddal van am baj, pajtas...


Tudod mit, a 178.5 az meg torpenovesu, orvosi eset, a normalis emberek 178.75-tol kezdodnek. Eszedbe ne jusson folfele kerekiteni mert azonnal lebuksz, a mai lanyok tolomerovel jarnak es ha kiderul hogy mereten aluli vagy, visszadobnak a vizbe.

2019. dec. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Átlagos, tehát a nők többsége számára túl alacsony.
2019. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

"nők többsége számára túl alacsony."


Magyarországon a nők átlagmagassága 164 centi, szóval biztos a srác a 180 centijével alacsonynak fog számítani a nők szemében.


LOL


Amúgy meg tökmindegy hány centi vagy, én már tetszettem nálam magasabb nőnek is, pedig 5-6 centivel fölöttem volt. Igaz nem volt közöttünk semmi, de jó barátok lettünk.

2019. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem
2019. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Magyarországon a nők átlagmagassága 164 centi, szóval biztos a srác a 180 centijével alacsonynak fog számítani a nők szemében."

Az egy dolog, hogy egy nő milyen magas, és egy másik dolog, hogy mit vár el a férfitől. Általában a 150 centis nők sem állnak szóba 180-nál alacsonyabb férfiakkal.

2019. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha egész napi görnyedt ücsörgés helyett hónapokig többet lennél fekvő pozícióban, gyakran tornázgatnál gyűrűn, lógnál húzódzkodón... és közvetlenül felkelés után mérnéd magad, akkor (ízületileg nyúlnál annyit, hogy) meglenne a 180. Érzem, hogy úgy pszichológiailag rohadt jót tenne az önképednek.


Egyébként ahol ilyesmi magassággal felmerül, hogy te alacsonyka vagy, ott bizony a többi van hosszában elmérve. Úgyhogy aggódjanak inkább ők a létraságuk miatt.


Inkább kezdjél gyúrogatni, hogy ne 50 kiló legyél vasággyal. Az is egy tényező.

2019. dec. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 nemaRendőrség ***** válasza:

Hazudj öccsém...

Senki sem valós magasságot mondja.

Ez kb olyan mintha minden férfinak máshol van a 20. centiméter a vonalzón.


Egyébként próbálj ki több mérőszalagot is. 2 méternél olyan centiket csalnak nem hiszed el.

2019. dec. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

xd xd xd


Xd

2019. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amikor azt mondtam, hogy 180-181 vagyok azt sem hitték el egy páran. Bár pont azért mert ők is mással méretkeznek. És valóban 180 cm alatti magasságal kevés lány elégszik meg? Főleg ha a lány 170-nél magasabb? Akkor már nem mindegy, hogy 177 cm e vagy épp 181 :D?! Amúgy elszoktam járni edzeni, és rohadtúl nem 50 kg-s vagyok :D! Hanem vagy 92 kg kb 20% tzsvel!
2019. dec. 18. 13:13
 10/12 A kérdező kommentje:
És a kérdéssem a tini parkapcsolat katból miért lett áttéve a felnőttbe amikor még gyerekek vagyunk xd? Az a 19 év csak egy szám, hisz legtöbb ember 25 évesen nő fel igazán, van aki még akkor sem!
2019. dec. 18. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!