Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki az, hogy már annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az, hogy már annyira sikertelen vagyok, hogy egy goldiggerrel is beérném?

Figyelt kérdés
Jelenleg ott tartok, hogy már egy aranyásónak is örülnék. Persze tudom, hogy engem nyilván nem szeretne, csak a pénzem, de még az is lehet, hogy a goldigger is tud kötődni.
2019. dec. 15. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha neked vagyonod volna, akkor eleg aktiv eletet elnel es nem volnal szingli

Bizonyos értelemben minden nö ( kiveve a feministak ) golddiger mert udvarolni kell nekik es sokszor a legszürkébb , legsminknélkülibb nö a legnagyobb ” digger” akiböl nem néznéd ki

2019. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy előadod itt, hogy pénzed van, nőd meg nincs. Ez kb paradoxon, ha pénzes lennél, már rád akaszkodott volna pár pitsa. Lófsz sincs neked, nemhogy pénzed.
2019. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igy van, penzes pasira ramasznak a nök
2019. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van egy vállalkozásom, amiből azért már csordogál némi pénz, persze az igazi nyereséged későbbre várom, valamint a munkahelyem sem ad rossz fizetést. Van tehát tőkém, de nem verem nagydobra, ennyi.
2019. dec. 15. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha látszódna rajtad hogy van minimum havi 1 milliód , akkor jönnének a nők maguktól.
2019. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig ez nem így van.
2019. dec. 15. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés. Igazad van kérdező, mert én például olyan életet élek, hogyha teszem azt telitalálatom lenne a lottón, akkor sem tudna róla a kutya sem azokon kívül, akik a pénznyereményt átadják vagy utalják. A nők tekintetében meg maximum annyit tudnék elérni, hogy elmennék valami magas kategóriájú prostituálthoz.


Ahhoz tehát tényleg emberek között kellene lenni, hogy a nők megismerjenek megérezzék a pénz szagát. De ez csak fantáziálás, mert a nyereményből indultam ki. De bizonyára vannak a gazdag emberek között is zárkózott, gátlásos alkatok.

2019. dec. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!