Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ajánlják a sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ajánlják a sikertelen férfiaknak a hivatásos nők meglátogatását?

Figyelt kérdés
Egészen fiatalon sokat szenvedtem amiatt, hogy velem egy lány sem szeretett volna még beszélgetni sem, másokkal pedig már szexeltek is. Aztán dolgozó emberként már sikerült párszor randit összehozni, de ezeknek általában nem vagy még egy folytatása, ha lett. Szóval kezdetben csak sok időmbe telt, aztán már pénzembe is, hogy a beszélgetésig eljussak egy-egy lánnyal. Jó pár ilyen útán határoztam el, hogy inkább ezt abbahagyom. Amióta inkább hivatásos lányhoz járok nem vagyok frusztrált, mindig várom a hónapban azt a napot. Főleg nem pazarlok pénzt sem az állandó, sehova sem vezető ismerkedésre.
2019. okt. 26. 13:55
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
89%

BTW, mert fizetsz érte. Az onnantól egy szolgáltatás. Nem kapcsolódik ahhoz, hogy a személyiséged mennyire karizmatikus, vagy lenyűgöző, ami ugye egy normál #nemfizetős lányt megfogna.


30/F, nem kérek privit.

2019. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%

1-es

Minden kapcsolódik a személyiséghez. És mindennek van következménye.

2019. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Noren1989 ***** válasza:
78%
#2, ha én leteszek egy fizetősnek egy 20-30at az asztalra, az bizony a személyiségemtől függetlenül meg fogja csinálni mindazt, amit vállalt.
2019. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Elszedik a pénzed
2019. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

“Elszedik a pénzed”.



A nem hivatásos is...

2019. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont amit az első leírt. Meg akkor az ilyennek nem a szerelem, a társ, meg egyéb hiányzik, amit ilyenkor hazudik, hanem a pina.
2019. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy illúzió. Olyan, mintha a piacon vennél diplomát. Nincs mögötte az a tudás és az a személyiség. Lehet alkalmaznak vele, de te sosem leszel az az ember, aki akkor lennél, ha megküzdöttél volna azokkal az akadályokkal, amik után megkaptad volna a szükséges végzettséget.
2019. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Kik nem ajánlják? Azt is nézd meg!!!
2019. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

En is abban az illuzioban voltam, hogy majd 'eljon a Zigazi', de nem jott.


Tehat visszagondolva, a fiatal enemnek azt tanacsoltam volna, hogy latogassa meg a hivatasos lanyokat, es ha lenne idogepem, meg is tennem.


Es a noknel sikertelen, huszas evei elejen jaro sorstarsaimnak is azt javaslom, amig kemeny a szerszam, foleg ha van anyagi fedezet ra.


35F incel

2019. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Kik nem ajánlják? A nők szoktak érte hisztini, azért mert nem az ő egojukat növeli az aki prostihoz jár, nem nekik puncsolnak, hanem felhívják a prostit, elmennek és le van tudva. Meg azok a férfiak nem ajánlják, akik olyan külsővel rendelkeznek, amely általában bejön a nőknek. A személyiséget hagyjuk, mert ha azok a férfiak akik bejönnek a nőknek, olyan külsővel születtek volna, ami nem jön be, cseszhetik a személyiségüket. Jó humor? Meglehet vele nevettetni a nőket, ennyi, semmi több, kapcsolat nem lesz. Odafigyelsz arra amit mond, meghallgatod? Kiváló lelki szemetes láda, kapcsolatot el lehet felejteni. Ez mind tapasztalat. Először a külső dönt és azután kíváncsiak az ember személyiségére, mondjuk sok olyan tuloknak van kapcsolata, ami helyből cáfolja ezt a "személyiség fontos" maszlagot.
2019. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!