Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ajánlják a sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ajánlják a sikertelen férfiaknak a hivatásos nők meglátogatását?

Figyelt kérdés
Egészen fiatalon sokat szenvedtem amiatt, hogy velem egy lány sem szeretett volna még beszélgetni sem, másokkal pedig már szexeltek is. Aztán dolgozó emberként már sikerült párszor randit összehozni, de ezeknek általában nem vagy még egy folytatása, ha lett. Szóval kezdetben csak sok időmbe telt, aztán már pénzembe is, hogy a beszélgetésig eljussak egy-egy lánnyal. Jó pár ilyen útán határoztam el, hogy inkább ezt abbahagyom. Amióta inkább hivatásos lányhoz járok nem vagyok frusztrált, mindig várom a hónapban azt a napot. Főleg nem pazarlok pénzt sem az állandó, sehova sem vezető ismerkedésre.
2019. okt. 26. 13:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

#20


35 eves vagyok, maradjunk a realitasok talajan. A 20 evesrol mar sajnos lemaradtam. Es akkor idezem magam:


"eljon az a pont a noknel sikertelen ferfiak eleteben, ahonnan mar nem lehet nyerni, meghozza a kor elorehaladottsaga miatt"


Tehat, ha a 20-as eveitek elejere sem jon ossze semmi, nyomas prostizni, varakozas helyett.


Ha utana valamikor egy szutykos szuterenben kotsz ki, mint a #19 haverja, legalabb lesz par jo elmenyed, amire oregkorodban visszagondolhatsz.

2019. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!