Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ajánlják a sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ajánlják a sikertelen férfiaknak a hivatásos nők meglátogatását?

Figyelt kérdés
Egészen fiatalon sokat szenvedtem amiatt, hogy velem egy lány sem szeretett volna még beszélgetni sem, másokkal pedig már szexeltek is. Aztán dolgozó emberként már sikerült párszor randit összehozni, de ezeknek általában nem vagy még egy folytatása, ha lett. Szóval kezdetben csak sok időmbe telt, aztán már pénzembe is, hogy a beszélgetésig eljussak egy-egy lánnyal. Jó pár ilyen útán határoztam el, hogy inkább ezt abbahagyom. Amióta inkább hivatásos lányhoz járok nem vagyok frusztrált, mindig várom a hónapban azt a napot. Főleg nem pazarlok pénzt sem az állandó, sehova sem vezető ismerkedésre.
2019. okt. 26. 13:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

#7


Nem a tudas, meg a szemelyiseg nincs mogotte, masrol van szo. Vesztettunk a genetikai lotton, rondak vagyunk es kesz. El kell fogadni, es megindulni a kisebb ellenallas fele....


Elozo voltam

2019. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Ma lehet, hogy el is megyek egyet "szórakozni" inkább, mint valami társkeresőre költsem a pénzt, aztán elérek annyit, hogy tudok írni egy nőnek, az meg vagy vissza ír vagy nem. Aztán ugye elmegy a pénz, nő meg sehol.
2019. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

Mert nincs értelme!


A lúzer pasikat rá kell vezetni hogy legyen bennük valami érték amivel tud találni ingyen barátnőt. Aki depressziós járjon orvoshoz, aki kövér az fogyjon le, aki ronda ápolatlan az menjen csinálta meg a fogait és vegyen márkás ruhákat.. stb értitek ? Aki prostihoz megy az nem akar vagy nem tud változni! Azoknak meg az lenne a legjobb ha sehogy nem jutna nőhöz, még pénzért se.

2019. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
18%

Ha valakinek képes enyhíteni a magányán, hogy pénzért beleürít egy női testbe (miközben a nő nem vonzódik hozzá) az az ösztönlénységnek az a szintje, ami már az állatok alatt van.

Miért akarnánk, hogy az emberi/párkapcsolatokat kialakítani nem tudó férfiak ilyenek legyenek? Biztatás nélkül is ez a színvonal sokaknál, szóval minek olajat önteni a tűzre?

2019. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
23%
A fogaimat is megcsináltattam, kövér sem vagyok, ápolatlan sem, még sem keltem fel a nők érdeklődését. Milyen érdekes! Jó lenne már felfogni, hogy aki előnytelen arc-fej formával született, azon nem segít sem a fogászat, sem a fodrász, sem a kondizás!
2019. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%

#13


Van ertek, koszi. Csak nem az a fajta, amelyek a noknek imponalnak. Nem lehet mindenki szejjelgyurt MMA-s veroember, na. Foleg, akiben nincs meg a sport es mozgas iranti szeretet alapbol. Fogzomanc hypoplasia-t hogy csinaltassam meg? Huzassam ki az amugy tok egeszseges fogamat, es csinaltassak mufogsort, hogy jobban nezzen ki? Hulyeseg. Egeszsegesek a fogaim, egy arva lik sincs. Csak szarul neznek ki.


Arrol nem beszelve, hogy eljon az a pont a noknel sikertelen ferfiak eleteben, ahonnan mar nem lehet nyerni, meghozza a kor elorehaladottsaga miatt. Ha nagynehezen sikerulne is valami, akkor is a 30+ vagy 40+ gyerekes anyukak a "merites". Ugye a prosti nem 'real win'. A kozepkoru gyerekes anyuka 'real win'? Kompromisszumos megoldas mind a ketto.


Tehat en azt tanacsolom, aki mar kifutott az idejebol, hogy ne varjatok arra, hogy "lesz valami", mert nem lesz. Ha a 20-as eveitek elejen mar latszik, hogy elhajtanak a nok, mint a nyulat a vetemenyesbol, a fizetos szolgaltatok fele kell kacsintgatni es pont.


Vagy varjatok, hatha makotok lesz, es ugy jartok, mint en, hogy idegi serules miatt puhos lesz a szerszam, es csak ko-papir-ollo lesz a nokkel.

2019. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó. Kamagra. Napi 1 szem és annyira jó lesz a szerszám h a nőt valahogy kielégítsd.
2019. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Baleseti eredetu idegi serulesre szivgyogyszer? Dr. Doolittle :)
2019. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A párom egyik haverja sokat prostizott külföldi kupikban, kint dolgozott és a rengeteg pénzt elköltött erre, a fizetése több mint felét. Amikor először találkoztam a haverral csak erről mesélt és hogy milyen menő meg jó pasi mert a nők szeretik és ért is a szexhez....stb. Közben a kutyának sem kell, 40 évesen a szüleivel lakik valami lerobbant házban, munkanélküli mert sehova se veszik fel. Ezek mellé undorító a személyisege is, gyűlöli a nőket, meg mindenkit aki nála sikeresebb bármiben is, egyébként nagyon buzdítja arra a párom hogy verjen engem mert szerinte egy nőt verni kell, hogy tudja hol a helye. Nyugi, nem ütött soha meg. :D

Ismerek pár srácot aki még eljár prostikhoz. Hát őket is elnézve inkább nem kezdek olyannal aki prostizik.

2019. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
64%

"Ugye a prosti nem 'real win'. A kozepkoru gyerekes anyuka 'real win'?"


Ha beléd szeret, főnyeremény. Csak ilyenkor előjön, hogy nem a nőhiány a bajod, hanem a 20 éves, feszes, szűk punci az eseted, és neked a kor érték, csak fordítottan. Az ilyen ember milyen? Pont ott vagy, ahol lenned kell.

2019. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!