Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a 20-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 20-30 éves férfiak 70%-ának nincs barátnője?

Figyelt kérdés

Több százat ismerek, Budapesten, megyeszékhelyeken, falvakból, mindenhonnan. És ez a matek mindenhol.

Hogyan lehetséges ez? Miért van ez?


2019. dec. 13. 11:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
8%

11-es jól látja. Egyetértek, még úgy is h a top20%-ba lehetek (ha 30-40nő/3hónap ebbe tartozik). Nekem sem tetszik ez az állapot, mert 1et akartam, de normálisat, ehelyett millió lehet, de a millió se ér annyit mint 1 normális. Sajnos ilyenek, elég 3 jól beállított fotó, s már ugrik is 1 üveg bor után az ágyba. Ha kell akkor egymás után több is, s tényleg csak az érdekli őket, hogy mindig feljebb menjenek a létrán, mindig csak jobbra cseréljük le. Mivel mindenkinél van jobb, ezért nincs megállás, vagyis az idő megállítja, amikor már a férfiaknak nem kell a kiél önző nő. De ez mástéma, addig "nekik jár a legjobb".

Sajnos a média, a "nekem jár", a nőkből nárcisztikus/önző állatokat nevelt a nőkből, vagyis nem, mert aki ezt elhitte, csak azokból, aki nem abból nagyon kevés van. A kapzsiság egy igen erős érzés, ezért van a "de nekem jár".


"Akkor azzal mi van,amikor a lánynak van több kapcsolata egyszerre?Van párom,de néha összekerülök másokkal is.Igaz nem huszonévesek;mert az már nekem fiatal."

Ezt knak nevezik, mert kihasználod a férjed, s mégsem "csak őt" akarod. (Feltételezem, hogy nem tud róla...)

2019. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%
Tud róla nem használom ki.
2019. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
83%

"Ezt knak nevezik, "


És ugye a férjeket is, akik megcsalják a nejüket.

2019. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
71%
Lol nyilván megbizhatobb vagy mint a ksh az ismeretsegi korodre alapozva. Ha lehet ne a gyks kerdesekbol vonj le következtetéseket
2019. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24%
Csak a lúzereknek nincs barátnője. Kétlem hogy a 70% a az lenne.
2019. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

#19 Hagyd már ezt a marhaságot, mit véded ennyire a nőket férfi létedre? Állandóan beköhögöd ide ugyanazokat a zöldségeket!

Semlegesnek kéne lenni! Egy nővel nem lehetnek problémák, ugye? Nézd meg, miket írt a 20-as és a 21-es! Vannak itt gondok a nőkkel is rendesen!


#25 Értem, tehát az határozza meg valakinek az értékét, hogy van-e párja. Érdekes látásmód, mit ne mondjak. A tököm kivan már ezzel a lúzerozással!


A kérdésben szereplő témára vonatkozó statisztikai adatokat nem ismerem, de az kétségtelen, hogy a nőknek manapság sokkal könnyebb bármilyen kapcsolatba kerülni férfiakkal, mint fordítva. A 11.-es is sok igazságot írt le.

2019. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
80%
11-es, így helyes leírva
2019. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!